+48 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl
plan nieruchomości

Prawidłowo sporządzony opis i plan nieruchomości to główne elementy idealnego ogłoszenia. Jeśli nie będziemy o tym pamiętać, możemy zapomnieć o sprzedaży. To fundament, na którym budowana jest cała oferta.

Skuteczny opis nieruchomości przede wszystkim powinien zawierać najważniejsze informacje o obiekcie. Jednak liczą się nie tylko fakty, ale też kolejność ich podania. Od tego zależy, czy potencjalny klient zapamięta je i czy zechce odwiedzić nasze mieszkanie lub dom. Ważny jest również plan nieruchomości. Czasami to właśnie on wpływa na zakup lokalu. Klient, widząc, jak rozmieszczone są pomieszczenia, już w wyobraźni zaczyna je urządzać. Dochodzi tu więc czynnik emocjonalny, który ma duży wpływ na podejmowanie decyzji. Nic dziwnego, że ogłoszenia nieruchomości urozmaicone planem, sprzedają się szybciej.

Opis i plan nieruchomości to dla nas istotna kwestia i traktujemy ją z należytą starannością. Wiemy, co powinien zawierać opis mieszkania i wcielamy to w życie. Działamy tak, by każdy klient chciał zapoznać się z ofertą i już na starcie planował, jak zaaranżować wnętrze.

Dodatkowo, Twoje ogłoszenie nieruchomości przetłumaczone zostanie na różne języki i będzie dostępne na stronie global.remax.com. Dzięki temu sprzedaż nieruchomości pójdzie szybko, sprawnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.