+48 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Oferty dla kupujących

Nieruchomości
Mieszkania na sprzedaż / do wynajęcia
Domy na sprzedaż / do wynajęcia
Działki na sprzedaż / wynajem
Lokale na sprzedaż i wynajem
null
Pokaż swoją nieruchomość na światowej stronie RE/MAX
Współpracując z nami masz możliwość zaprezentowania swojej nieruchomości szerokiemu gronu odbiorców. Nawet Klienci z zagranicy będą mogli zobaczyć Twoją ofertę.
Przejdź do strony

WYBÓR OFERT NIERUCHOMOŚCI
W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ SIECI REMAX
W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE

Opinie klientów

Piotr Salamandra
Piotr Salamandra
2024-02-01
Wszyscy wiemy jak trudno jest sprzedać, kupić wynająć, mieszkanie- nieruchomość, jeśli nie wiemy to trzeba się z tym zmierzyć. Jak to zrobić żeby nie popełnić błędu, żeby było bezpiecznie, sprawnie, skutecznie?. Trzeba skorzystać z usług profesjonalistów, ale kogo wybrać?, jest ich tak wielu. Miałem to szczęście, że polecono mi firmę REMAX nieruchomości. Skontaktowałem się z Panią Ewą Zboralską. Szybkie spotkanie, krótka rozmowa i już. To się wie i czuje, gdy rozmawia się z profesjonalistą to nie ma niedopowiedzianych tematów, niepewności, wszystko jest jasne, czytelne i co najważniejsze z pełnym poczuciem bezpieczeństwa i pewności że jest to obsługa na jaką każdy z nas liczy, o co w dzisiejszych czasach niestety jest coraz trudniej. Cały okres naszej współpracy to pełen kunszt, zero stresu, wszystko profesjonalnie na czas, przygotowanie oferty, dokumentów, obsługa doradztwo, wsparcie oparte na doświadczeniu zawodowym. I to na co wszyscy czekamy, doprowadzenie do efektu końcowego z pełnym zaangażowaniem również w kwestii organizacji dokumentów niezbędnych do transakcji. Gorąco polecam, jeśli stoicie przed wyborem, z kim rozpocząć współpracę, to tylko z NAJLEPSZYMI czyli REMAX nieruchomości Poznań i Pani Ewa Zboralska. Pani Ewo, praca z Panią to sama przyjemność, bardzo dziękuję i życzę dalszych sukcesów.
Pawel P
Pawel P
2024-01-22
Panią Ewę Zboralską z firmy Remax poznaliśmy przy okazji zakupu nieruchomości w roku 2022. Cały proces przedstawienia inwestycji i następnie sprzedaży były tak profesjonalnie przygotowane, własna prezencja była na tak wysokim poziomie, że postanowiliśmy skorzystać z pomocy Pani Ewy przy sprzedaży naszych innych nieruchomości w latach 2023 i już nawet w 2024. Tyle dokumentów co trzeba załatwić, formalności, które za nas Pani Ewa zrobiła. Jedna z nieruchomości pomimo, iż próbowaliśmy na początku sami ją bez sukcesu sprzedać przez okres ok. 8 miesięcy, została sprzedana w ciągu miesiąca od czasu jak Pani Ewa przyjęła zlecenie jej sprzedaży. Inna z nieruchomości wymagała czasu ze względu na swoją cenę i około 20 wizyt niezdecydowanych kupujących zanim trafiła do tej konkretnej. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Ewą. Pani Ewa odpowiada na wszystkie pytania, przypomina o terminach i konieczności wyrobienia pewnych dokumentów z odpowiednim wyprzedzeniem. Od samego początku do końca prowadzi proces przez co czujemy się odpowiednio zaopiekowani. Szczerze mówiąc nie wyobrażamy sobie obecnie realizować sprzedaży czy też zakupu nieruchomości bez wsparcia Pani Ewy. Z pewnością będziemy korzystać z usług Pani Ewy w przyszłości. 😊
Przemysław Zdziera
Przemysław Zdziera
2024-01-20
Polecam współpracę z biurem nieruchomości Remax Experts, w szczególności z Panią Ewą Zboralską. Bardzo profesjonalna obsługa zarówno dla sprzedającego jak i kupującego. Zakup nieruchomości od początku do końca był dopilnowany a przy tym przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Polecam!
Julia Szpakowska
Julia Szpakowska
2024-01-17
Bardzo dobra współpraca, Pani Kalina Kolasińska bardzo pomocna w każdej sprawie, wszystko udało się pomyślnie. Przez wiele miesięcy nie mogliśmy znaleźć mieszkania i w końcu udało się znaleźć coś idealnego, a dzięki pomocy Pani Kaliny wszystko stało się prostsze i wiedzieliśmy, że możemy zawsze liczyć na jej pomoc i wsparcie w kwestii kupna mieszkania Polecam
Mateusz Józefowski
Mateusz Józefowski
2024-01-17
Gorąco polecam współpracę z firmą RE/MAX Experts – miałem przyjemność kontaktować się z Panią Ewą Zboralską, która wie co to znaczy profesjonalizm na najwyższym poziomie. Rynek nieruchomości nie jest tematem prostym i naprawdę warto korzystać z eksperckiego wsparcia osób z doświadczeniem w tej branży.
Nikola Wojciechowska
Nikola Wojciechowska
2024-01-16
Świetna, szybka i konkretna współpraca z Panią Kingą, polecamy i dziękujemy 🙂
Arczi N
Arczi N
2024-01-14
Zdecydowanie polecam Panią Karolinę Walczak ! Sprawa dotyczyła sprzedaży nieruchomości, która dzięki doświadczeniu wspomnianej agentki, została zrealizowana w ekspresowym tempie. Pani Karolina wykazała się niebywałym profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas każdego etapu sprzedaży oraz uprzejmością i wyrozumiałością. Tak naprawdę, nie można sobie wymarzyć lepszej expertki w dziedzinie nieruchomości. Pani Karolina zawsze była dyspozycyjna, sumienna i kompetentna. Dzięki takiemu działaniu naprawdę można mieć spokojną głowę, wiedząc, że zawsze wszystkie sprawy będą dopięte na ostatni guzik. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do wyboru osoby, której będą powierzone tak istotne sprawy, to z pewnością namawiam i zachęcam do skorzystania z usług Pani Karoliny Walczak !
Jakub Mikołajczak
Jakub Mikołajczak
2024-01-13
Polecam bardzo serdecznie przemiła panią Karolinę Walczak, pozytywna osoba, wie co robi, w zasadzie to Ja nic nie robiłem a wszystko było także takich ludzi jak najwięcej, pozdrawiam.
Kasia Wajszczuk
Kasia Wajszczuk
2024-01-04
Jesteśmy ogromnie zadowoleni z kompleksowej obsługi całego procesu sprzedaży domu przez Panią Ewę Zboralską. Począwszy od wyjaśnienia specyfiki rynku nieruchomości, wyceny, profesjonalnej sesji fotograficznej, poprzez zredagowanie i rozesłanie oferty, prezentację domu wybranym klientom, negocjacje cenowe, pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i zaświadczeń, aż po finalizację sprzedaży w biurze notarialnym, czuwanie nad przebiegiem transakcji, oraz troskliwą opiekę post-sprzedażową. Dziękujemy, to było trudne przedsięwzięcie, zrealizowane perfekcyjnie, w rekordowo krótkim czasie! K&K
Marta Pieczyńska
Marta Pieczyńska
2023-12-30
Dzięki Pani Ewie, zakup domu był czysta przyjemnością. Jej profesjonalizm i trzymanie ręki na pulsie, pomogły przejść przez proces zakupu bez większego stresu i niespodzianek. Bardzo dziękujemy, bo znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi 😊

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

CHCESZ SZYBKO I KORZYSTNIE SPRZEDAĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX EXPERTS, BY SIĘ DO TEGO BARDZO PRZYBLIŻYĆ!

Napisz, co zamierzasz sprzedać i gdzie to jest zlokalizowane. Ocenimy rynkowy potencjał i zaproponujemy warunki usługi.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Remax Experts, ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie usług świadczonych przez firmę Remax Experts.

    * Pola wymagane

    Najskuteczniejsza na świecie agencja nieruchomości może pracować również dla Ciebie!

    Czekamy na sygnał do rozpoczęcia profesjonalnego działania. Na Twoją korzyść!