infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Oferty dla kupujących

Nieruchomości
Mieszkania na sprzedaż / do wynajęcia
Domy na sprzedaż / do wynajęcia
Działki na sprzedaż / wynajem
Lokale na sprzedaż i wynajem
null
Pokaż swoją nieruchomość na światowej stronie RE/MAX
Współpracując z nami masz możliwość zaprezentowania swojej nieruchomości szerokiemu gronu odbiorców. Nawet Klienci z zagranicy będą mogli zobaczyć Twoją ofertę.
Przejdź do strony

WYBÓR OFERT NIERUCHOMOŚCI
W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ SIECI REMAX
W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE

Opinie klientów

Joerg Heidrich
Joerg Heidrich
2022-06-11
Vielen Dank für die sehr nette Aufnahme! Gut vorbereitet...mit Dokumenten - sprich Angebote. Danke an Agnes..
Ela Grocholewska
Ela Grocholewska
2022-06-10
Bardzo dziękuję firmie REMAX, a szczególnie Pani Kalinie Kolasińskiej za profesjonalną pomoc w wynajmie mieszkania.Ogromne zaangażowanie, fachowość i sprawne działanie już od pierwszego kontaktu aż do sfinalizowania transakcji. Pani Kalina jest najlepszą agentką nieruchomości, z jaką się spotkałam. Jest przemiłą, sympatyczną i bardzo otwartą osobą, pełną pasji i zaangażowania w to, co robi. Współpraca z Panią Kalina i firmą REMAX przebiega bezproblemowo, dając poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Dziękuję za fachową pomoc i doradztwo również Pani Elżbiecie Zakrzewskiej. Będę polecać każdemu współpracę z Paniami i sama w przyszłości zapewne jeszcze skorzystam. Dziękuję i polecam 😉
Shane Caesar
Shane Caesar
2022-06-03
Hopal Official
Hopal Official
2022-05-31
Frau Kinga Michalsa meistert ihre Aufgaben mit höchster Professionalität. Pünktlichkeit,freundliches Auftreten und offen für jegliche Fragen sind nur ein Bruchteil ihres Könnens. Verfügt über starkes selbstbewusstsein ist berufserfahren und Zielstrebig. Ich bin sehr positiv überrascht und freue mich in guten Händen zu sein.
Marta Śliwińska
Marta Śliwińska
2022-05-31
Dziękuję bardzo Pani Ewie Zboralskiej za profesjonalnie przeprowadzoną sprzedaż mojego domu. Wszystkie etapy przygotowane i przeprowadzone z najwyższą starannością. Bardzo polecam!
Miłosz
Miłosz
2022-05-30
Najlepszy agent nieruchomości w Poznaniu to z pewnością Pani Ewa Zboralska z biura REMAX Experts Nieruchomości. Trzy razy S. Szybko, Sprawnie i co najważniejsze Skutecznie. Dokładnie tak odbyła się sprzedaż mieszkania z pomocą Pani Ewy Zboralskiej. Błyskawicznie znalazła nabywców i większość formalności wzięła na siebie. Jest zawsze dostępna pod telefonem, mejlem. Współpraca z Panią Ewą Zboralską to oszczędność czasu i pieniędzy i gwarancja sukcesu. Dziękuje i polecam innym.
Piotr Różycki
Piotr Różycki
2022-05-30
Błyskawiczna i profesjonalnie przeprowadzona transakcja dzięki pomocy pani Kingi Michalskiej, absolutnie polecam.
Joanna Janowicz
Joanna Janowicz
2022-05-30
Kolejne podziękowania dla Pani Ewy Zboralskiej za obsługę na najwyższym poziomie, niestandardowe, spersonalizowanie podejście do klienta. Kolejna bardzo trudna transakcja zakończona sukcesem. Zaangażowanie sprzedających ograniczone do minimum, wizyta u notariusza. Cały ciężar negocjacji, rozmów w całości przejęła Pani Ewa. Jeszcze raz dziękuję :-).
Iwona Andrzejczyk-Szawerdo
Iwona Andrzejczyk-Szawerdo
2022-05-25
Do Pani Kingi trafiłam z polecenia i ja również mogę polecić Jej usługi w 100%. Pełen profesjonalizm, mieszkanie zostało wynajęte w ciągu pary dni. Wszelkie formalności Pani Kinga wzięła na siebie. Na pewno będę korzystać z usług w przyszłości.
Paula Bulczynska
Paula Bulczynska
2022-05-25
Polecam! Świetna komunikacja, wszystko sprawnie i przyjemnie. Pani Kinga Michalska naprawdę się nami zaopiekowała.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

CHCESZ SZYBKO I KORZYSTNIE SPRZEDAĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX EXPERTS, BY SIĘ DO TEGO BARDZO PRZYBLIŻYĆ!

Napisz, co zamierzasz sprzedać i gdzie to jest zlokalizowane. Ocenimy rynkowy potencjał i zaproponujemy warunki usługi.


    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Remax Experts, ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie usług świadczonych przez firmę Remax Experts.

    * Pola wymagane

    Najskuteczniejsza na świecie agencja nieruchomości może pracować również dla Ciebie!

    Czekamy na sygnał do rozpoczęcia profesjonalnego działania. Na Twoją korzyść!

    Messenger