infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Oferta dla sprzedających

Najważniejszą korzyścią dla Klienta REMAX Experts jest skuteczna sprzedaż lub wynajem jego nieruchomości. W realiach obecnego rynku, gdy oferowanych jest tak wiele domów, mieszkań i działek – gwarantujemy największe szanse na szybką i intratną transakcję.

Wykorzystujemy wiele różnorodnych narzędzi wspierających sprzedaż nieruchomości uwzględniają obecne trendy na rynku w obszarze marketingu i dostępnych technologii takich jak wirtualny spacer. Warunkiem sukcesu jest współpraca bazująca na naszej rynkowej orientacji, fachowej wiedzy i profesjonalnym know-how.

null
Pokaż swoją nieruchomość na światowej stronie RE/MAX
Współpracując z nami masz możliwość zaprezentowania swojej nieruchomości szerokiemu gronu odbiorców. Nawet Klienci z zagranicy będą mogli zobaczyć Twoją ofertę.
Przejdź do strony

WYBÓR OFERT NIERUCHOMOŚCI
W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ SIECI REMAX
W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE

Opinie klientów

Borys Iwanow
Borys Iwanow
2023-05-26
Powierzyłem sprzedaż domu. Nie zawiodłem się. Szybka i profesjonalna obsługa.
Konstanty Owczarzak
Konstanty Owczarzak
2023-05-24
Dziękuję za pomoc w wynajmie mieszkania. Wszystko odbyło się bez komplikacji.
Natalia Konieczna
Natalia Konieczna
2023-05-23
Polecam z całego serca współpracę z Panią Kingą Michalaską. Jest to osoba godna zaufania, rzetelnie prowadząca całą procedurę wynajmu nieruchomości. Empatia oraz wrodzona serdeczność tej agentki sprawia, iż wszelkie formalności, negocjacje..stają się prostsze i przyjemniejsze. Pani Kinga potrafi zadbać o każdą ze stron tak by była obopólna satysafakcja w przeprowadzonych transakcjach.
Kacper Maćkowiak
Kacper Maćkowiak
2023-05-16
Polecam biuro REMAX oraz panią Ewę Zboralską. Przy wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości wszystko odbywa się szybko i bez problemowo.
Anna Jelińska
Anna Jelińska
2023-05-09
Miałam przyjemność współpracować z Panią Karolina Walczak. Pragnę podkreślić doskonale przygotowanie, takt i profesjonalne podejście do pracy. Gratuluje Państwu doskonałego pracownika i życzę wszelkiej pomyślności. Będę polecała Państwa biuro. Z wyrazami szacunku Anna Jelinska
Krzysztof Pyszny
Krzysztof Pyszny
2023-05-08
Absolutnie polecam. Pani Ewa jest profesjonalistką w każdym wymiarze.
Danuta Karshikoff
Danuta Karshikoff
2023-05-05
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Kingą Michalską. Bardzo starannie i akuratnie wykonała swą pracę pośrednictwa kupna/sprzedaży. Poza tym jest bardzo sympatyczna i zabiegająca o zadowolenie zarówno sprzedawcy jak i kupującego. Pani Kinga jest jak najbardziej godna polecenia. Danuta i Andrey
Rafal Zdunek
Rafal Zdunek
2023-05-04
Realizując marzenie moich Klientów o mieszkaniu, spotkałem na drodze do celu Panią Kingę, która swoją otwartością, kompetencją i profesjonalizmem utwierdziła mnie w przekonaniu, że współpraca z osobami lubiącymi ludzi i swoją profesję to przyjemność. Gorąco polecam i zachęcam do współpracy 🙂
Barbara Filipiak
Barbara Filipiak
2023-05-02
Polecam Panią Kingę ze względu na dużą kulturę osobistą, zaangażowanie i profesjonalizm. Transakcja sprzedaży mieszkania pod okiem Pani Kingi przebiegała bardzo sprawnie .
Milena Poniecka
Milena Poniecka
2023-04-04
Polecam REMAX Experts, szczególnie Panią Kingę Michalską, wszystko sprawnie, na czas i z pełnym profesjonalizmem!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

CHCESZ SZYBKO I KORZYSTNIE SPRZEDAĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX EXPERTS, BY SIĘ DO TEGO BARDZO PRZYBLIŻYĆ!

Napisz, co zamierzasz sprzedać i gdzie to jest zlokalizowane. Ocenimy rynkowy potencjał i zaproponujemy warunki usługi.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Remax Experts, ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie usług świadczonych przez firmę Remax Experts.

    * Pola wymagane

    Najskuteczniejsza na świecie agencja nieruchomości może pracować również dla Ciebie!

    Czekamy na sygnał do rozpoczęcia profesjonalnego działania. Na Twoją korzyść!