infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Oferta dla sprzedających

Najważniejszą korzyścią dla Klienta REMAX Experts jest skuteczna sprzedaż lub wynajem jego nieruchomości. W realiach obecnego rynku, gdy oferowanych jest tak wiele domów, mieszkań i działek – gwarantujemy największe szanse na szybką i intratną transakcję.

Wykorzystujemy wiele różnorodnych narzędzi wspierających sprzedaż nieruchomości uwzględniają obecne trendy na rynku w obszarze marketingu i dostępnych technologii takich jak wirtualny spacer. Warunkiem sukcesu jest współpraca bazująca na naszej rynkowej orientacji, fachowej wiedzy i profesjonalnym know-how.

null
Pokaż swoją nieruchomość na światowej stronie RE/MAX
Współpracując z nami masz możliwość zaprezentowania swojej nieruchomości szerokiemu gronu odbiorców. Nawet Klienci z zagranicy będą mogli zobaczyć Twoją ofertę.
Przejdź do strony

WYBÓR OFERT NIERUCHOMOŚCI
W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ SIECI REMAX
W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE

Opinie klientów

Aga Mass
Aga Mass
2022-05-08
Bardzo dziekuję p. Ewie Zboralskiej za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania. Sprawnie przeprowadzona transakcja, która nie wymagała ode mnie dużego zaangażowania. Dobry kontakt. Serdecznie polecam.
izabela fouere
izabela fouere
2022-04-28
Bylo dla mnie ogromna przyjemnoscia wspolpracowac z Pania Kinga. Polecam Jej uslugi; jest to osoba, ktorej mozna zaufac i na ktorej mozna polegac.
Katarzyna Jaszczur
Katarzyna Jaszczur
2022-04-28
Ogromnie polecam Panią Kingę Michalską. Profesjonalizm, pozytywna energia i zaangażowanie Pani Kingi nie tylko pozwolą na znalezienie idealnego mieszkania, ale również pomogą w rozwiązaniu wszelkich problemów. Dzięki niej, mamy możliwość mieszkać w idealnym dla nas miejscu 🙂.
Wojciech Gajda Kancelaria
Wojciech Gajda Kancelaria
2022-04-21
Polecam współpracę z Panią Kingą Michalską. Wszystko super sprawnie i fachowo. Najlepszy pośrednik z jakim przyszło mi pracować. Brak jakichkolwiek minusów.
MARCIN MATWIEJCZYK
MARCIN MATWIEJCZYK
2022-04-19
Bardzo dziękuję Pani Kindze Michalskiej za pomoc w zakupie mieszkania. Pełen profesjonalizm i skuteczność działania od początku do końca. 100% pozytyw.
Aleksandra Król
Aleksandra Król
2022-04-18
Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Kindze Michalskiej za profesjonalną obsługę podczas wynajmu nieruchomości. Współpraca z przemiłą ,uśmiechniętą i otwartą Panią Kingą przebiega zawsze bezproblemowo, a jej wiedza i doświadczenie sprawiają, że klient czuje się bezpieczny i zaopiekowany. Dziękujemy za fachowe doradztwo i pomoc. Z całego serca polecamy.
Marlis Witkowski
Marlis Witkowski
2022-04-17
Bardzo dziekujemy p. Ewie Zboralskiej za udana wspolprace. Pani E. Zboralska wykazala sie wysokim stopniem kompetencji zawodowych, duzym zaangazowaniem i zmyslem organizacyjnym, tym bardziej, ze rownoczesnie dzialala i wspolpracowala w sprawach formalnych z klientami z Niemiec i Australii. Pani Zboralska jest utalentowana maklerka, bardzo mila i zyczliwa, szybko a zarazem dokladnie dazaca do celu. Biuro Remax w Poznaniu moze byc dumne majac taka agentke. Pani Ewie Zboralskiej zyczymy duzo zdrowia i dalszych sukcesow zawodowych.
Iwona Wojciechowska
Iwona Wojciechowska
2022-04-11
Z całego serca polecam współpracę z Panią Kamilą Tobolską. Wśród zalet tej Pani można przebierać. Profesjonalizm i doświadczenie Pani Kamili widać na każdym kroku. Temat został załatwiony bardzo szybko i w kwocie, o której sama bym nie pomyślała. Jej czas, zaangażowanie, komunikacja, a następnie umiejętności doradcze i negocjacyjne są warte każdych pieniędzy. Czułam się zaopiekowana. To nie była tylko usługa agencyjna, a naturalna życzliwość i serdeczność, gdzie w morzu współczesnej rutyny, postępu czy wyrafinowania, stanowi miły powiew świeżości. Pani Kamilo tak trzymać! Pozdrawiam!
Sebastian Kalupa
Sebastian Kalupa
2022-04-09
Trudno być oryginalnym w wyrażeniu swojej opinii ponieważ wszystkie najwyższe oceny poprzednich klientów biura Remax są w 100 trafione! Współpraca z miłą i sympatyczną Panią Ewą Manthey to czysta przyjemność - 100% profesjonalizmu i zaangażowania naprawdę pozwala zmienić myślenie, że "zrobię to sam czy zrobię to lepiej". Kolejna transakcja z oczekiwanym finałem poprowadzona perfekcyjnie od początku do końca! Najlepsza agentka nieruchomości z jaką miałem możliwość dotąd współpracować i z pewnością nie ostatni nasz wspólny projekt! Polecam każdemu powierzyć sprawy związane z obrotem nieruchomościami w ręce Pani Ewy Manthey - gwarantuję 100% zadowolenia!
Agata Gimzicka
Agata Gimzicka
2022-04-01
Współpraca z Panem Pawłem Kasprzakiem przebiegła bardzo sprawnie. Jest to profesjonalista, który zna swoją branżę. Pan Paweł traktował zlecenie z należytą uwagą. Był w stałym kontakcie z klientem informując na bieżąco o postępach realizacji zlecenia. Z pomocą Pana Pawła wynajęłam mieszkanie w Poznaniu. Szczerze polecam usługi Pana Pawła. Dodam jeszcze, że z klasą i elegancją reprezentował biuro nieruchomości REMAX. Agata

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

CHCESZ SZYBKO I KORZYSTNIE SPRZEDAĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX EXPERTS, BY SIĘ DO TEGO BARDZO PRZYBLIŻYĆ!

Napisz, co zamierzasz sprzedać i gdzie to jest zlokalizowane. Ocenimy rynkowy potencjał i zaproponujemy warunki usługi.


    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Remax Experts, ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie usług świadczonych przez firmę Remax Experts.

    * Pola wymagane

    Najskuteczniejsza na świecie agencja nieruchomości może pracować również dla Ciebie!

    Czekamy na sygnał do rozpoczęcia profesjonalnego działania. Na Twoją korzyść!

    Messenger