+48 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Oferta dla sprzedających

Najważniejszą korzyścią dla Klienta REMAX Experts jest skuteczna sprzedaż lub wynajem jego nieruchomości. W realiach obecnego rynku, gdy oferowanych jest tak wiele domów, mieszkań i działek – gwarantujemy największe szanse na szybką i intratną transakcję.

Wykorzystujemy wiele różnorodnych narzędzi wspierających sprzedaż nieruchomości uwzględniają obecne trendy na rynku w obszarze marketingu i dostępnych technologii takich jak wirtualny spacer. Warunkiem sukcesu jest współpraca bazująca na naszej rynkowej orientacji, fachowej wiedzy i profesjonalnym know-how.

null
Pokaż swoją nieruchomość na światowej stronie RE/MAX
Współpracując z nami masz możliwość zaprezentowania swojej nieruchomości szerokiemu gronu odbiorców. Nawet Klienci z zagranicy będą mogli zobaczyć Twoją ofertę.
Przejdź do strony

WYBÓR OFERT NIERUCHOMOŚCI
W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ SIECI REMAX
W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE

Opinie klientów

Justyna Kuchniczak
Justyna Kuchniczak
2024-05-31
Polecam usługi Pani Ewy Zboralskiej Zakup nieruchomości przebiegł szybko, sprawnie i z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem Pani Ewy. Na pewno w przyszłości skorzystamy z usług ponownie.
kasia stanislawska strojna
kasia stanislawska strojna
2024-05-30
Pani Ewa zajęła się doskonale całym procesem wynajęcia domu, wyręczając nas we wszelkich formalnościach. Swoją wiedzę i doświadczenie łączy z intuicją i poczuciem humoru. Czuliśmy się zaopiekowani, bezpieczni i spokojni od chwili podpisania umowy do chwili przekazania kluczy najemcom. Dziękujemy i polecamy
Jonny Wlodarek
Jonny Wlodarek
2024-05-19
Powierzajac sprzedaz mieszkania agencji Remax oczekiwalem profesjonalizmu na najwyzszym poziomie . Agent prowadzacy moja sprawe pani Ewa Manthey wykazala sie jednak tak niecodziennym zaangazowaniem I profesjonalizmem,ze oszolomila czlowieka z 40 letnim doswiadczeniem businessowym . Oczekiwalem wiele ale abstrahujac od efektu sprzedazy, który spelnil oczywiscie oczekiwania to przniosl mnie I moja zone w tak galatycznie odlegle doznania wspolpracy businessowej jakich sie nie spodziewalismy.Szegolnie w dzisiejszych czasach. Dzieki pani Ewie ta transakcja stala sie uczta intelektualna I modelem wspolpracy nie do powtorzenia w innym przypadku. Serdeczne podziekowania I wyrazy szacunku oraz grarulacje dla agency, ze ma w swoich szeregach kogos tak wyjatkowego .
Marta Abuzarowa
Marta Abuzarowa
2024-05-16
Polecam współpracę z Panią Kaliną
Paweł Węgierski
Paweł Węgierski
2024-05-15
Polecam współpracę z panią Ewą Zboralską. Transakcja przeprowadzona bez najmniejszych przeszkód, od samego początku do końca na bardzo wysokim poziomie.
Robert Moryson
Robert Moryson
2024-05-08
Bardzo polecam Panią Ewę Manthey, która pośredniczyła przy kupnie mieszkania. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w trakcie całego procesu sprawiły, że transakcja przebiegła bezproblemowo, a przekazanie kluczy było wręcz ekspresowe. Pani Ewa zawsze była dostępna, aby odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości - za co bardzo dziękuję. Jeszcze raz polecam Panią Ewę każdemu, kto szuka kompetentnego pośrednika ☺️
Andrzej Lisaj
Andrzej Lisaj
2024-05-07
Współpraca z Panią Ewą Zboralską jest lepsza niż rewelacyjna. Cała transakcja została dokonana w ekspresowym terminie, Pani Ewelina chętnie odbierała telefony nawet w weekend, klienci z Białorusi w krótkim czasie cieszyli się nowym mieszkaniem. Polecam z całego serca ♥️ By_Home
Jacek M
Jacek M
2024-04-30
Z ogromną przyjemnością mogę polecić współpracę z biurem REMAX a szczególnie z Panią Kinga Michalską. Pani Kinga w całym procesie sprzedaży nieruchomości okazywała pełne wsparcie, bezstronność oraz pełen Profesjonalizm! Pozdrawiamy wraz z rodziną i z pewnością pozostajemy w kontakcie.
Joanna Kippen.
Joanna Kippen.
2024-04-28
Bardzo polecam współpracę z Panią Ewą Zboralską. Doskonały kontakt, na wszystkie pytania dostawaliśmy odpowiedź w ciągu kilku godzin. Zaangażowanie i kompetencje na najwyższym poziomie!
Piotr Bosianek
Piotr Bosianek
2024-04-27
Polecam Panią Ewę Zboralską. Pani Ewa podczas całej transakcji wykazała się odpowiednim przygotowaniem, rzetelnością oraz wysoką dostępnością. Nasza transakcja dwukrotnie się przeciągała ze względów niezależnych i Pani Ewa obie konieczne formalności załatwiła ekspresowo. Właśnie w tych trudniejszych momentach Pani Ewa pokazała, że jest bardzo kompetentna i jest to wyższy poziom usług. Dodam, że Pani Ewa była przedstawicielką drugiej strony umowy i przez cały proces było widać, że dba o interesy swoich klientów, służy radą i jest obecna (również u notariusza).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

CHCESZ SZYBKO I KORZYSTNIE SPRZEDAĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX EXPERTS, BY SIĘ DO TEGO BARDZO PRZYBLIŻYĆ!

Napisz, co zamierzasz sprzedać i gdzie to jest zlokalizowane. Ocenimy rynkowy potencjał i zaproponujemy warunki usługi.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Remax Experts, ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie usług świadczonych przez firmę Remax Experts.

    * Pola wymagane

    Najskuteczniejsza na świecie agencja nieruchomości może pracować również dla Ciebie!

    Czekamy na sygnał do rozpoczęcia profesjonalnego działania. Na Twoją korzyść!