infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Oferta dla sprzedających

Najważniejszą korzyścią dla Klienta REMAX Experts jest skuteczna sprzedaż lub wynajem jego nieruchomości. W realiach obecnego rynku, gdy oferowanych jest tak wiele domów, mieszkań i działek – gwarantujemy największe szanse na szybką i intratną transakcję.

Wykorzystujemy wiele różnorodnych narzędzi wspierających sprzedaż nieruchomości uwzględniają obecne trendy na rynku w obszarze marketingu i dostępnych technologii takich jak wirtualny spacer. Warunkiem sukcesu jest współpraca bazująca na naszej rynkowej orientacji, fachowej wiedzy i profesjonalnym know-how.

null
Pokaż swoją nieruchomość na światowej stronie RE/MAX
Współpracując z nami masz możliwość zaprezentowania swojej nieruchomości szerokiemu gronu odbiorców. Nawet Klienci z zagranicy będą mogli zobaczyć Twoją ofertę.
Przejdź do strony

WYBÓR OFERT NIERUCHOMOŚCI
W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ SIECI REMAX
W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE

Opinie klientów

Agi WM
Agi WM
2020-11-13
Z czystym sumieniem i głębokim przekonaniem polecam współpracę z Kingą Michalską z RE/MAX w Poznaniu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to tylko niektóre z wielu zalet p. Kingi. Przede wszystkim, a to najwaźniejsze dla klienta, jest bardzo skuteczna i efektywna w projektach, które prowadzi. Bez najmniejszego wahania, zdecyduję się na ponowną współpracę z p. Kingą, jeśli nadarzy się ku temu okazja.
Maksym Jóźwiak
Maksym Jóźwiak
2020-11-12
Współpraca z Panią Kingą Michalską to czysta przyjemność! Pani Kinga bardzo szybko znalazła nowego najemcę do mojego lokalu, który był wynajmowany przez firmę, która przeprowadziła się do biurowca. Pełen profesjonalizm od A do Z. Dodatkowo Pani Kinga to bardzo pozytywna i uśmiechnięta osoba. Polecam gorąco!
Piotr Winiarski
Piotr Winiarski
2020-11-11
Współpraca wzorowa. Profesjonalizm z ludzką twarzą.
Krzysztof Rubacha
Krzysztof Rubacha
2020-11-09
Serdecznie polecam Panią Kamile Tobolską z firmy nieruchomości REMAX ! Mimo trudnych czasów mogliśmy liczyć na pomoc pod każdym względem! Doskonała organizacja i przydatne porady przy sprzedaży działki . Mogę zdecydowanie polecić z czystym sumieniem współpracę z Panią Kamilą Tobolską .
Patryk B
Patryk B
2020-11-05
Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panią Ewą Zboralską. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt z klientem oraz ogromna pomoc przy wszystkich formalnościach. Pani Ewa jako pośrednik dała się poznać jako bardzo dobra organizatorka oraz posiada bardzo duże doświadczenie, którym się chętnie dzieli. Dołożyła wielu starań w uzyskaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji w negocjacjach z notariuszem. Współpraca na najwyższym poziomie! Dziękujemy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

CHCESZ SZYBKO I KORZYSTNIE SPRZEDAĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX EXPERTS, BY SIĘ DO TEGO BARDZO PRZYBLIŻYĆ!

Napisz, co zamierzasz sprzedać i gdzie to jest zlokalizowane. Ocenimy rynkowy potencjał i zaproponujemy warunki usługi.


    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Remax Experts, ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie usług świadczonych przez firmę Remax Experts.

    * Pola wymagane

    Najskuteczniejsza na świecie agencja nieruchomości może pracować również dla Ciebie!

    Czekamy na sygnał do rozpoczęcia profesjonalnego działania. Na Twoją korzyść!

    Messenger