infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Oferta dla sprzedających

Najważniejszą korzyścią dla Klienta REMAX Experts jest skuteczna sprzedaż lub wynajem jego nieruchomości. W realiach obecnego rynku, gdy oferowanych jest tak wiele domów, mieszkań i działek – gwarantujemy największe szanse na szybką i intratną transakcję.

Wykorzystujemy wiele różnorodnych narzędzi wspierających sprzedaż nieruchomości uwzględniają obecne trendy na rynku w obszarze marketingu i dostępnych technologii takich jak wirtualny spacer. Warunkiem sukcesu jest współpraca bazująca na naszej rynkowej orientacji, fachowej wiedzy i profesjonalnym know-how.

null
Pokaż swoją nieruchomość na światowej stronie RE/MAX
Współpracując z nami masz możliwość zaprezentowania swojej nieruchomości szerokiemu gronu odbiorców. Nawet Klienci z zagranicy będą mogli zobaczyć Twoją ofertę.
Przejdź do strony

WYBÓR OFERT NIERUCHOMOŚCI
W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ SIECI REMAX
W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE

Opinie klientów

Dima Rubashkin
Dima Rubashkin
2022-12-22
Katarzyna Kabacińska
Katarzyna Kabacińska
2022-12-20
W poszukiwaniu Agenta, który mógłby sprzedać mieszkanie trafiłam do Remax Experts. Pierwsze spotkanie z Agentką pozwoliło mi oswoić się z procedurą sprzedaży mieszkania. Otrzymałam wyczerpujące informacje co musimy zrobić żeby zamieścić ogłoszenie na portalach oraz uzgodniliśmy strategię działania. Na początek sesja zdjęciowa, która finalnie wypadła super, na prawdę bardzo dobrze!!! Byłam pozytywnie zaskoczona jak atrakcyjnie można przedstawić małe wnętrze w starym budownictwie. Agentka była ze mną w stałym kontakcie, na bieżąco informując jakie dokumenty należy przygotować, gdzie się udać żeby otrzymać potrzebne zaświadczenia. Po zamieszczeniu ogłoszenia czekałyśmy na pierwszych zainteresowanych. Przeżyliśmy razem kilka prezentacji, aż przyszła ta właściwa, ostatnia, finalna czyli pojawił się Klient, który był zainteresowany kupnem. W między czasie, ze względu na zmianę osoby, która prowadziła moją ofertę "trafiłam w ręce" Pani Elżbiety Zakrzewskiej. Efekt finalny to bezpieczna sprzedaż mieszkania, dopełnienie formalności, wzorowe wywiązanie się z powierzonego zadania. Dla mnie najważniejszy był ciągły przepływ informacji, przekazywanie na bieżącego ważnych wiadomości, wzajemnie zrozumienie, takt, kultura osobista, okazanie zrozumienia i empatii. To wszystko zapewniła mi Właścielka firmy Remax Experts Nieruchomości oraz praca, którą wykonał zespół pod jej kierownictwem. Dziękuję
Marta Zagrodnik
Marta Zagrodnik
2022-12-09
karol j.
karol j.
2022-12-08
W odróżnieniu od moich poprzednich doświadczeń z biurami nieruchomości, tym razem, we współpracy z Panią Magdą Jernaś pozytywnie zaskoczyło mnie Jej pełne zaangażowanie, empatia oraz perfekcyjne przygotowanie, co przełożyło się na rezultat w postaci błyskawicznie sfinalizowanej transakcji. Nawet nie sądziłem, że najemcę można znaleźć w tydzień... W tej owocnej współpracy doceniam również pełen profesjonalizm i zorientowanie w rynku nieruchomości oraz wszelkich prawnych i podatkowych zawiłościach, z którymi nie mam do czynienia na co dzień. Wreszcie, dużym atutem pozostaje wysoka kultura osobista Pani Magdy i Jej pełna dyskrecja, za co bardzo serdecznie dziękuję...
Ярослава Лесько
Ярослава Лесько
2022-12-01
Bardzo dziękujemy za współpracę! Serdecznie polecam Pani Kingę, jest bardzo miła, przyjemna i skuteczna. Zadziałała szybko i profesjonalnie. Ma bardzo dobre serce i super podejście do ludzi.
Agnieszka Janicka
Agnieszka Janicka
2022-12-01
Pragniemy podziękować Agentce Kindze Michalskiej. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy, sprawnej komunikacji i cierpliwości w krótkim czasie sprzedaliśmy nasze mieszkanie. Nieocenione okazały się również umiejętności negocjacyjne Pani Kingi, byliśmy pod wrażeniem. Całym sercem polecamy współpracę z Panią Kingą i biurem REMAX Experts.
anya pelczarska
anya pelczarska
2022-11-20
Pani Ewa Zboralska z biura nieruchomości REMAX Experts sprzedała moje duże mieszkanie w Poznaniu tak, jak to zapowiadała osoba, która mi p.Ewę poleciła: bezpiecznie, korzystnie i bez potrzeby mojego zaangażowania. W tej sytuacji i ja polecam usługi tej skutecznej i agentki.
murican Lapka
murican Lapka
2022-11-20
Polecam gorąco, szczególnie serdecznie dziękuję pani Michalskiej za cudowną współpracę i profesjonalizm pani Kingi.
Tomasz Wisniewski
Tomasz Wisniewski
2022-11-19
Ponieważ rzadko uczestniczymy w obrocie nieruchomościami ( czy to sprzedaż, czy kupno ) powierzyliśmy transakcję znanej na rynku firmy Remax. Biuro reprezentowała pani Kamila Tobolska. Od samego początku czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni w przeprowadzeniu naszej sprzedaży. Bardzo dobry kontakt, rzetelność, punktualność, zaangażowanie, wiedza i dbanie o klienta, to wizytówka naszej Pani Pośrednik. Jesteśmy bardzo zadowoleni z transakcji i z biura Remax. Biuro i Panią Kamilę polecamy wszystkim, którzy nie chcą martwić się o wiele spraw ( i tych organizacyjnych i prawnych i wręcz ogólnoludzkich ) związanych z kupnem lub sprzedażą mieszkania.
KATARZYNA Wójs - Bąkowska
KATARZYNA Wójs - Bąkowska
2022-11-16
Jeżeli szukamy biura nieruchomości to tylko Remax , Jeżeli szukamy agenta nieruchomości to tylko pani Ewa Manthey , jest osobą rzeczową, bardzo konkretną jej profesjonalizm pojawia się na każdym etapie współpracy, jednocześnie spotykamy uśmiechniętą, sympatyczną i godną zaufania osobę. Bardzo dziękuję p. Ewo za pomoc i sprawną współpracę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

CHCESZ SZYBKO I KORZYSTNIE SPRZEDAĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX EXPERTS, BY SIĘ DO TEGO BARDZO PRZYBLIŻYĆ!

Napisz, co zamierzasz sprzedać i gdzie to jest zlokalizowane. Ocenimy rynkowy potencjał i zaproponujemy warunki usługi.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Remax Experts, ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie usług świadczonych przez firmę Remax Experts.

    * Pola wymagane

    Najskuteczniejsza na świecie agencja nieruchomości może pracować również dla Ciebie!

    Czekamy na sygnał do rozpoczęcia profesjonalnego działania. Na Twoją korzyść!