infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Nasi Agenci

null

Elżbieta Zakrzewska

 •  Właściciel biura Remax Experts

null

Ewa Zboralska

 • Jestem skuteczną agentką z doświadczeniem praktycznym i przygotowaniem merytorycznym. W 2019 r. sprzedałam rekordową liczbę różnych nieruchomości.
 • Zdobyłam dyplomy Executive Club (za wysoką wartość rocznej sprzedaży) oraz inne wyróżnienia (np. agent miesiąca w polskiej sieci REMAX). W interesie Klientów monitoruję rynek i uczestniczę w wielu szkoleniach, aby znać aktualną sytuację prawną.
 • Specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości mieszkalnych, handlowo-usługowych i komercyjnych na rynku wtórnym. Współpracuję też z deweloperami oraz sprzedaję działki mieszkaniowe i użytkowe.
 • Najlepiej znam rynek północnego i zachodniego Poznania (m.in. Strzeszyn, Podolany, Smochowice, Kiekrz, Naramowice, Umultowo, Morasko) oraz gmin Suchy Las, Rokietnica, Przeźmierowo i Tarnowo Podg.
 • Zapewniam kompetentną pomoc w różnych aspektach procesu sprzedaży. Oferuję profesjonalne opracowanie i promowanie oferty, w tym przygotowanie zdjęć, wizualizacji i prezentacji wirtualnych. Dopilnowuję spraw formalnych.
 • Biegle mówię po angielsku – English speakers are welcome!

null

Ewa Manthey

 • Jako profesjonalny agent nieruchomości pomagam Klientom indywidualnym i firmom, dla których liczy się efektywność działania. Do współpracy z każdym Klientem podchodzę z pełnym zaangażowaniem, ponieważ wiem, że jest to klucz do sukcesu.
 • Obsługuję oferty dotyczące domów, mieszkań, lokali użytkowych i działek.
 • Liczne szkolenia, ciągłe pogłębianie wiedzy i bycie na bieżąco z rynkiem nieruchomości dają pewność, że moi Klienci są w dobrych rękach. Zapewniam im indywidualny plan marketingowy, analizę cenową, weryfikację stanu formalno-prawnego, profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości oraz aktywną promocję oferty.
 • Stosuję najwyższe standardy oraz sprawdzone wzorce działania, aby móc przeprowadzić każdą transakcję szybko i bezpiecznie.
 • Pracuję w oparciu o umowę ekskluzywną, reprezentując wyłącznie jedną stronę transakcji sprzedaży, kupna lub wynajmu. Dzięki temu gwarantuję Klientom dbałość o ich spokój, czas, komfort i zysk.

null

Kinga Michalska

 • Praca agenta nieruchomości to realizacja moich wieloletnich zainteresowań. Początkiem tej zawodowej aktywności był udział w projekcie inwestora budującego pole golfowe w okolicach Poznania, a następnie praca u dewelopera, mająca na celu maksymalizację wartości jego nieruchomości.
 • W ramach współpracy z RE/MAX jako licencjonowany agent z pasją obsługuję klientów indywidualnych oraz biznesowych przy transakcjach dotyczących różnego typu nieruchomości.
 • Moim celem i motywacją jest satysfakcja klienta. Do każdego działania podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Dostarczam sprawdzonych informacji z wiarygodnych źródeł. Zawsze reprezentuję tylko jedną stronę transakcji. Dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu daję klientom spokój i bezpieczeństwo.
 • Działam głównie w zachodniej i centralnej części Poznania (Smochowice, Wola, Ogrody, Jeżyce, Sołacz, Ławica, Grunwald, Stare Miasto). Jestem też obeznana w nieruchomościach na terenie gminy Tarnowo Podgórne (m.in. Przeźmierowo, Baranowo, Wysogotowo, Batorowo, Lusowo, Lusówko).
 • Jestem absolwentką etnolingwistyki na UAM oraz studiów podyplomowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na UEP. Ukończyłam też studia Master of Business Administration: MBA Poznań – Atlanta na UEP.
 • Mogę aktywnie promować i wyszukiwać nieruchomości nie tylko na rynku polskim, ale również na całym świecie. Chętnie obsłużę: customers who speaks English & los clientes que hablan español.

null

Maria Małecka

 • Mój styl pracy oznacza pełne zaangażowanie, całkowitą przejrzystość, wyjątkową obsługę i pozytywne nastawienie. Oferuję model współpracy, w którym każdy wygrywa.
 • Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, aby utrzymać ekspercki poziom kompetencji. Ostatnio uzyskałam certyfikat z udziału w szkoleniu RE/MAX SUCCEED.
 • Szczególnie dobrze znam rynek nieruchomości południowego Poznania oraz miejscowości z sąsiednich gmin (m.in. Świerczewo, Dębiec, Górczyn, Wilda oraz Luboń, Komorniki, Plewiska, Puszczykowo).
 • Zapewniam profesjonalną obsługę i fachową pomoc na różnych etapach procesu sprzedaży, kupna lub wynajmu. Dotyczy to nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego (od deweloperów).
 • Działam aktywnie i konsekwentnie. Jeśli klientem jest właściciel nieruchomości – robię wszystko, aby ją sprzedał lub wynajął. Jeśli klientem jest nabywca lub najemca – robię wszystko, aby znalazł to, czego szuka.
 • Zasady współpracy ze mną są jasne, sprecyzowane i stałe. Obsługuję niewielu klientów równocześnie. Stosuję sprawdzone standardy i wzorce działania, aby mój klient zaoszczędził czas i pieniądze. Wynagrodzenie otrzymuję za skutecznie wykonaną pracę, tzn. kiedy Klient osiągnie swój cel (bez dodatkowych opłat czy zwrotu kosztów).
 • Pozostaję do dyspozycji i chętnie odpowiem na pytania.

null

Kamila Tobolska

 • W kontaktach z Klientami cenię sobie przede wszystkim budowanie relacji.
 • Jako agent nieruchomości nieustannie szkolę się, pogłębiając swoją wiedzę i zdobywając nowe umiejętności. Wszystko po to, aby jak najlepiej służyć Państwu wsparciem w dopełnieniu koniecznych kwestii formalnych podczas przygotowania nieruchomości do sprzedaży oraz w opracowaniu strategii cenowej.
 • Tak jak wszyscy agenci RE/MAX stosuję szereg zaawansowanych form promocji powierzonej mi nieruchomości. Dzięki umowie zawieranej na wyłączność mogę zaangażować w sprzedaż czy wynajem nieruchomości maksymalną ilość czasu i środków.
 • Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest home staging.
 • Praca dla RE/MAX Experts należącego do działającej od ponad 40 lat sieci znakomicie zorganizowanych i świadczących profesjonalne usługi biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zrzeszającej niemal sto tysięcy agentów na całym świecie, zobowiązuje. W końcu nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX.

 Sławomira Kolasińska

Sławomira Kolasińska

Jestem profesjonalnym agentem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych w polskich oraz zagranicznych instytucjach finansowych. W mojej pracy najważniejszy dla mnie jest profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług. Dlatego wybrałam współpracę z firmą RE/MAX, światowym liderem w obrocie nieruchomościami, co gwarantuje moim klientom najwyższe standardy i metody działania. Zajmuję się transakcjami sprzedaży, kupna i wynajmu domów, mieszkań, działek oraz nieruchomości komercyjnych. Specjalizuję się przede wszystkim w rejonach położonych w północnej części Poznania, w okolicy Winograd, Piątkowa, Naramowic, Kozichgłów i Czerwonaka. Bez problemu jednak zajmę się każdą inną lokalizacją. Moi klienci mogą liczyć na wsparcie i efektywne działanie na każdym etapie transakcji, od fachowego doradztwa i analizy porównawczej rynku, przez weryfikację stanu formalno-prawnego nieruchomości, optymalny plan marketingowy aż do przygotowania dokumentów i podpisania umowy końcowej. Jestem absolwentką UAM w Poznaniu oraz studium podyplomowego na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW w Warszawie. Władam biegle językiem angielskim i francuskim.

null

Ewelina Mielcarek

 • Pracując jako agent nieruchomości wykorzystuję swoje doświadczenie, które zdobyłam w pracy jako architekt , dla Poznańskiego dewelopera, m.in. wyszukując działki pod inwestycje. Samodzielnie prowadziłam projekty z zakresu architektury wnętrz i przygotowania nieruchomości do sprzedaży i wynajmu.
 • Kontakt z klientem i jego zadowolenie z transakcji to coś co sprawia mi niesamowitą satysfakcję. Do każdego zadania podchodzę z zaangażowaniem i pasją, co widać w rezultatach mojej pracy. Nieustannie się szkolę i pogłębiam wiedzę z zakresu nieruchomości, by moi Klienci mieli pewność,że współpracują z profesjonalistą.
 • Doskonale jest mi znany temat marketingu internetowego , dlatego podejmując współpracę ze mną mają Państwo pewność, że Wasza nieruchomość będzie wypromowana przez wszystkie możliwe kanały sprzedaży a dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w kontakcie z Klientem, zarówno Polskim jak i zagranicznym, skutecznie i bezpiecznie przeprowadzę Państwa przez proces zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.
 • Jestem absolwentką kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Łódzkiej. Ukończyłam kursy Homestagingu, Projektowania wnętrz oraz z zakresu Social Media.
 • I speak English. I invite you to cooperation.

null

Kamil Rydzkowski

W swojej pracy stawiam na proste równanie: Zaangażowanie + Profesjonalizm + Skuteczność = SUKCES

Moje wieloletnie doświadczenia zawodowe pozwala mi na fachowe zapewnienie wsparcia moim klientom na każdym etapie transakcji. Moim celem jest sprawić, aby proces sprzedaży/zakupu nieruchomości był dla Was bezpiecznym, bezstresowym i wspaniałym doświadczeniem. Jako Agent Nieruchomości reprezentujący WYŁACZNIE Twój interes zadbam o korzystne dla Ciebie warunki transakcji. Będę odpowiadał za kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu, m.in.: opracowanie skutecznego planu marketingowego, weryfikację dokumentacji, home staging, przygotowanie zdjęć, wirtualnego spaceru, organizację akcji typu „Domu Otwartego”, prezentację zainteresowanym, negocjację, koordynowanie procesu aż do samego podpisania umowy przed notariuszem.

Jestem absolwentem Zarządzania w Gospodarce Nieruchomościami na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (Studia ukończone w gronie 5% najlepszych absolwentów), studiów podyplomowych w zakresie Ubezpieczeń Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studiów magisterskich na kierunku Polski System Prawny (specjalizacja prawo cywilne) na Uniwersytecie Wrocławskim.

Posiadam Uprawnienia Brokera Ubezpieczeniowego oraz Certyfikat negocjatora FRANKLIN UNIVERSITY w Columbus.

Każda nieruchomość jest wyjątkowa. Każda zasługuje na opowiedzenie jej własnej historii. Razem będziemy tworzyć wspaniałe opowieści. Zapraszam do współpracy.

Języki: Angielski, Rosyjski, Hiszpański

null

Małgorzata Owczarzak

Jako profesjonalna agentka nieruchomości, z wieloletnim doświadczeniem,specjalizuję się w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków transakcji dla strony, którą reprezentuję.

Staram się zawsze pamiętać, że moja odpowiedzialność jest nie tylko za to co robię, ale również za to co pomijam.

Moi Klienci chcą ze mną pracować, bo cenią sobie moje zaangażowanie w cały proces przejścia na drugi brzeg transakcji. Bo wierzę w końcowy efekt, gdy oni by się już często poddali. Bo daję im moją wiedzę i doświadczenie.

Kocham tą pracę, bo tu nie ma dwóch takich samych transakcji. Ciągle się czegoś uczę i rozwijam. Nie ma tu miejsca na rutynę, a ludzie i ich historie to drugie dno tego zajęcia.

Jestem miłośniczką pięknych wnętrz, a moją pasję realizuję w home stagingu i sesjach fotograficznych nieruchomości na sprzedaż.

Obecnie moją wiedzą, zdobytą na wielu szkoleniach i kursach, dzielę się ze słuchaczami studiów podyplomowych na kierunku Doradztwo i obsługa rynku nieruchomości na poznańskim Uniwersytecie Ekonomicznym

null

Agnieszka Humerczyk

Praca agenta nieruchomości daje mi możliwość łączenia swoich zainteresowań z pracą zawodową.
Szczerze i z pełną satysfakcją oddaję się pracy agenta, moi klienci otrzymują najwyższy poziom usług.
Oferuję szeroki zakres prac marketingowych – profesjonalne sesje fotograficzne, filmy, spacery wirtualne,
Domy otwarte oraz wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży, zakupu, czy wynajmie. Zadowolenie
klienta jest dla mnie priorytetem. Działam w oparciu o umowę ekskluzywną i reprezentuję wyłącznie
jedną stronę transakcji.
Moją pasją jest również Home Staiging, wiedza i umiejętność która pomoże podnieść walory estetyczne i
wartość nieruchomości tak, żeby transakcja przebiegła szybko i skutecznie.
Jestem absolwentką studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego, kierunek – Doradztwo i
obsługa rynku nieruchomości.
I speak English.
Zapraszam do kontaktu.

null

Dorota Przybyła

Jestem Agentem Nieruchomości.
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, również jako rzeczoznawca majątkowy, mogę zagwarantować 100% profesjonalizm przy sprzedaży lub najmie Twojej nieruchomości. Każda nieruchomość jest dla mnie ciekawa, z potencjałem, wiele z nich kryje własne historie.
Podejmując współpracę oferuję indywidualny plan marketingowo-sprzedażowy z wykorzystaniem różnorodnych technik promocji nieruchomości. Zapewniam wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży/najmu nieruchomości, począwszy od przyjęcia oferty poprzez wieloaspektowe prowadzenie procesu sprzedaży/najmu i zawarcia transakcji, kończąc na bezpiecznym przekazaniu nieruchomości.
Poznań oraz jego okolice znam bardzo dobrze, zwłaszcza jego południową i wschodnią części. Rejony Nowego Miasta czy gmin ościennych jak: Swarzędz, Pobiedziska, Kleszczewo są mi szczególnie bliskie.
Pracuję tylko dla Ciebie na bieżąco informując o efektach prowadzonych działań, a wypracowane przez REMAX zasady współpracy są jasno określone i transparentne.

Messenger