infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Nasi Agenci

null

Elżbieta Zakrzewska

 •  Właściciel biura Remax Experts

null

Ewa Zboralska

 • Jestem skuteczną agentką z doświadczeniem praktycznym i przygotowaniem merytorycznym. W 2017 r. sprzedałam rekordową liczbę różnych nieruchomości.
 • Zdobyłam dyplomy Executive Club (za wysoką wartość rocznej sprzedaży) oraz inne wyróżnienia (np. agent miesiąca w polskiej sieci REMAX). W interesie Klientów monitoruję rynek i uczestniczę w wielu szkoleniach, aby znać aktualną sytuację prawną.
 • Specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości mieszkalnych, handlowo-usługowych i komercyjnych na rynku wtórnym. Współpracuję też z deweloperami oraz sprzedaję działki mieszkaniowe i użytkowe.
 • Najlepiej znam rynek północnego i zachodniego Poznania (m.in. Strzeszyn, Podolany, Smochowice, Kiekrz, Naramowice, Umultowo, Morasko) oraz gmin Suchy Las, Rokietnica, Przeźmierowo i Tarnowo Podg.
 • Zapewniam kompetentną pomoc w różnych aspektach procesu sprzedaży. Oferuję profesjonalne opracowanie i promowanie oferty, w tym przygotowanie zdjęć, wizualizacji i prezentacji wirtualnych. Dopilnowuję spraw formalnych.
 • Biegle mówię po angielsku – English speakers are welcome!

 

null

Ewa Manthey

 • Jako profesjonalny agent nieruchomości pomagam Klientom indywidualnym i firmom, dla których liczy się efektywność działania. Do współpracy z każdym Klientem podchodzę z pełnym zaangażowaniem, ponieważ wiem, że jest to klucz do sukcesu.
 • Obsługuję oferty dotyczące domów, mieszkań, lokali użytkowych i działek.
 • Liczne szkolenia, ciągłe pogłębianie wiedzy i bycie na bieżąco z rynkiem nieruchomości dają pewność, że moi Klienci są w dobrych rękach. Zapewniam im indywidualny plan marketingowy, analizę cenową, weryfikację stanu formalno-prawnego, profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości oraz aktywną promocję oferty.
 • Stosuję najwyższe standardy oraz sprawdzone wzorce działania, aby móc przeprowadzić każdą transakcję szybko i bezpiecznie.
 • Pracuję w oparciu o umowę ekskluzywną, reprezentując wyłącznie jedną stronę transakcji sprzedaży, kupna lub wynajmu. Dzięki temu gwarantuję Klientom dbałość o ich spokój, czas, komfort i zysk.

null

Kinga Michalska

 • Praca agenta nieruchomości to realizacja moich wieloletnich zainteresowań. Początkiem tej zawodowej aktywności był udział w projekcie inwestora budującego pole golfowe w okolicach Poznania, a następnie praca u dewelopera, mająca na celu maksymalizację wartości jego nieruchomości.
 • W ramach współpracy z RE/MAX jako licencjonowany agent z pasją obsługuję klientów indywidualnych oraz biznesowych przy transakcjach dotyczących różnego typu nieruchomości.
 • Moim celem i motywacją jest satysfakcja klienta. Do każdego działania podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Dostarczam sprawdzonych informacji z wiarygodnych źródeł. Zawsze reprezentuję tylko jedną stronę transakcji. Dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu daję klientom spokój i bezpieczeństwo.
 • Działam głównie w zachodniej i centralnej części Poznania (Smochowice, Wola, Ogrody, Jeżyce, Sołacz, Ławica, Grunwald, Stare Miasto). Jestem też obeznana w nieruchomościach na terenie gminy Tarnowo Podgórne (m.in. Przeźmierowo, Baranowo, Wysogotowo, Batorowo, Lusowo, Lusówko).
 • Jestem absolwentką etnolingwistyki na UAM oraz studiów podyplomowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na UEP. Ukończyłam też studia Master of Business Administration: MBA Poznań – Atlanta na UEP.
 • Mogę aktywnie promować i wyszukiwać nieruchomości nie tylko na rynku polskim, ale również na całym świecie. Chętnie obsłużę: customers who speaks English & los clientes que hablan español.

null

Maria Małecka

 • Mój styl pracy oznacza pełne zaangażowanie, całkowitą przejrzystość, wyjątkową obsługę i pozytywne nastawienie. Oferuję model współpracy, w którym każdy wygrywa.
 • Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, aby utrzymać ekspercki poziom kompetencji. Ostatnio uzyskałam certyfikat z udziału w szkoleniu RE/MAX SUCCEED.
 • Szczególnie dobrze znam rynek nieruchomości południowego Poznania oraz miejscowości z sąsiednich gmin (m.in. Świerczewo, Dębiec, Górczyn, Wilda oraz Luboń, Komorniki, Plewiska, Puszczykowo).
 • Zapewniam profesjonalną obsługę i fachową pomoc na różnych etapach procesu sprzedaży, kupna lub wynajmu. Dotyczy to nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego (od deweloperów).
 • Działam aktywnie i konsekwentnie. Jeśli klientem jest właściciel nieruchomości – robię wszystko, aby ją sprzedał lub wynajął. Jeśli klientem jest nabywca lub najemca – robię wszystko, aby znalazł to, czego szuka.
 • Zasady współpracy ze mną są jasne, sprecyzowane i stałe. Obsługuję niewielu klientów równocześnie. Stosuję sprawdzone standardy i wzorce działania, aby mój klient zaoszczędził czas i pieniądze. Wynagrodzenie otrzymuję za skutecznie wykonaną pracę, tzn. kiedy Klient osiągnie swój cel (bez dodatkowych opłat czy zwrotu kosztów).
 • Pozostaję do dyspozycji i chętnie odpowiem na pytania.

null

Kamila Tobolska

 • W kontaktach z Klientami cenię sobie przede wszystkim budowanie relacji.
 • Jako agent nieruchomości nieustannie szkolę się, pogłębiając swoją wiedzę i zdobywając nowe umiejętności. Wszystko po to, aby jak najlepiej służyć Państwu wsparciem w dopełnieniu koniecznych kwestii formalnych podczas przygotowania nieruchomości do sprzedaży oraz w opracowaniu strategii cenowej.
 • Tak jak wszyscy agenci RE/MAX stosuję szereg zaawansowanych form promocji powierzonej mi nieruchomości. Dzięki umowie zawieranej na wyłączność mogę zaangażować w sprzedaż czy wynajem nieruchomości maksymalną ilość czasu i środków.
 • Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest home staging.
 • Praca dla RE/MAX Experts należącego do działającej od ponad 40 lat sieci znakomicie zorganizowanych i świadczących profesjonalne usługi biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zrzeszającej niemal sto tysięcy agentów na całym świecie, zobowiązuje. W końcu nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX.

 Sławomira Kolasińska

Sławomira Kolasińska

Jestem profesjonalnym agentem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych w polskich oraz zagranicznych instytucjach finansowych. W mojej pracy najważniejszy dla mnie jest profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług. Dlatego wybrałam współpracę z firmą RE/MAX, światowym liderem w obrocie nieruchomościami, co gwarantuje moim klientom najwyższe standardy i metody działania. Zajmuję się transakcjami sprzedaży, kupna i wynajmu domów, mieszkań, działek oraz nieruchomości komercyjnych. Specjalizuję się przede wszystkim w rejonach położonych w północnej części Poznania, w okolicy Winograd, Piątkowa, Naramowic, Kozichgłów i Czerwonaka. Bez problemu jednak zajmę się każdą inną lokalizacją. Moi klienci mogą liczyć na wsparcie i efektywne działanie na każdym etapie transakcji, od fachowego doradztwa i analizy porównawczej rynku, przez weryfikację stanu formalno-prawnego nieruchomości, optymalny plan marketingowy aż do przygotowania dokumentów i podpisania umowy końcowej. Jestem absolwentką UAM w Poznaniu oraz studium podyplomowego na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW w Warszawie. Władam biegle językiem angielskim i francuskim.

null

Adrianna Wojtak

Oferuję swoje zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdego klienta. Działam w oparciu o sprawdzone, najwyższe standardy pracy RE/MAX, dzięki czemu przeprowadzę Państwa w bezpieczny sposób przez cały proces tak, by w jak najkrótszym czasie i na jak najbardziej korzystnych warunkach sfinalizować transakcję. Reprezentuję jedną stronę – sprzedającego albo kupującego, co pozwala negocjować jak najlepsze warunki. Umowa o współpracy zawierana na wyłączność pozwala mi maksymalnie skupić się na promowaniu Państwa oferty. Doradzam w zakresie aktualnie obowiązujących na rynku cen oraz przygotowuję nieruchomość do sprzedaży bądź najmu. Pomagam w dopełnieniu kwestii formalno-prawnych. Komunikuję się płynnie w języku angielskim oraz niemieckim. Zapraszam do współpracy!