+48 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Nikt rozsądny nie powierzy swojej nieruchomości agencji, której nie zna. Ale zarazem mało kto ma czas i ochotę na czytanie długich autoprezentacji. Przedstawimy się więc krótko, konkretnie i rzetelnie.

 • null

  Firma RE/MAX (skrót od Real Estate i Maximum) powstała w USA w roku 1972.

 • null

  RE/MAX jest dziś największym pośrednikiem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości na świecie. Oferujemy nasze profesjonalne usługi w ponad 100 krajach, w tym na wszystkich czołowych rynkach w Europie (m.in. Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Włochy). I wszędzie gdzie działamy, odnosimy sukcesy – z korzyścią dla naszych Klientów.

 • null

  Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX! – ten slogan komunikuje fakt, którym tylko my możemy się z dumą pochwalić.

 • null

  W Polsce jest już ponad 30 biur RE/MAX, które tworzą najszybciej rozwijającą się sieć w naszej branży.

 • null

  RE/MAX Experts to nazwa biura z siedzibą w Poznaniu. Działamy głównie w Wielkopolsce i bardzo dobrze znamy tutejszy rynek – jego realia, potencjał i specyfikę.

 • null

  Tworzymy zespół specjalnie dobranych, wysoce kompetentnych i świetnie wyszkolonych agentów. Odnosimy sukcesy w sieci RE/MAX oraz na obszarze całego rynku sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Z tego kim jesteśmy, wynikają korzyści dla Klientów.

KORZYŚCI KLIENTA

Najważniejszą korzyścią dla Klienta RE/MAX Experts jest skuteczna sprzedaż lub wynajem jego nieruchomości. W realiach obecnego rynku – gdy oferowanych jest tak wiele domów, mieszkań i działek – gwarantujemy największe szanse na szybką i intratną transakcję. Kto obiecuje więcej, ten tylko obiecuje.

Warunkiem sukcesu jest współpraca bazująca na naszej rynkowej orientacji, fachowej wiedzy i profesjonalnym know-how. Oto atuty i zasady działania, które decydują o korzyściach Klientów RE/MAX Experts.

 • null

  Największa liczba biur i agentów daje „efekt skali” – i to międzynarodowej! Ponieważ biura i agenci sieci RE/MAX ze sobą nie konkurują, lecz współdziałają, bezkonkurencyjnie zwiększa to nasz sprzedażowy zasięg i potencjał. Zdecydowanie w interesie Klienta.

 • null

  Chętnie i aktywnie współdziałamy też z innymi biurami i agentami. Po to, aby oferta naszego Klienta dotarła do wszystkich potencjalnych kupców lub najemców.

 • null

  Zawsze reprezentujemy tylko jedną stronę przyszłej transakcji (przeważnie sprzedającego lub wynajmującego nieruchomość). Dzięki temu możemy lepiej dbać o interes Klienta i maksymalizować jego korzyści!

 • null

  Nie współpracujemy z wieloma Klientami jednocześnie. To umożliwia nam niezbędną koncentrację wysiłków i sprawia, że zawsze dobrze wiemy, co sprzedajemy / wynajmujemy. Łatwo sprawdzić w wielu innych agencjach, że nie jest to wcale oczywiste.

 • null

  Wynagrodzenie otrzymujemy dopiero „za sukces”, czyli po doprowadzeniu do sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Bez żadnych innych opłat i zwrotu kosztów.

 • null

  Sami organizujemy i finansujemy wszechstronne działania reklamowo-sprzedażowe oraz raportujemy ich przebieg. Nasz Klient jest dobrze poinformowany, co dla niego robimy i jaki jest „odzew” rynku na jego ofertę.

 • null

  Stosujemy tylko umowy ekskluzywne, które są standardem pracy agencji nieruchomości na wszystkich dojrzałych rynkach. Istotne zalety tego rodzaju umów dla naszych Klientów wyjaśnimy (i udowodnimy) bezpośrednio zainteresowanym.

Zasady współpracy z agentami RE/MAX są jasno sprecyzowane i świetnie sprawdzone. Dzięki nim pracujemy aktywnie i konsekwentnie, a wynikająca z nich skuteczność to bezpośrednia korzyść dla naszych Klientów. Aby ją zapewnić, oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę całego procesu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.