+48 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

kariera

Twoja kariera w naszej agencji!

Szukasz zawodowych wyzwań? Chcesz prowadzić własny biznes pod renomowaną marką? Interesuje Cię branża nieruchomości? Masz żyłkę sprzedawcy? Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś osobą mobilną, kontaktową i przebojową?

Jeśli Twoje odpowiedzi na te pytania są twierdzące – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Masz doświadczenia i kompetencje w sprzedaży nieruchomości? – To bardzo dobrze. A jeśli ich nie masz – to też dobrze! Pomożemy Ci jej zdobyć i wciąż doskonalić. W 115 krajach świata współpracuje z nami ponad 130 000 Agentów! Te liczby to nasza najlepsza reklama.

RE/MAX jest największą i najskuteczniejszą siecią biur nieruchomości na świecie. Ten sukces nie jest dziełem przypadku. On jest dziełem Agentów, którzy rozwijają się wraz z nami – a my dzięki nim. Możesz być jednym z nich, nie mieszkając w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu czy Barcelonie!

Poznańskie biuro RE/MAX Experts od kilku lat odnosi sukcesy na wielkopolskim rynku. Aby się nadal rozwijać, potrzebujemy… może właśnie Ciebie! A Ty może właśnie z nami rozwiniesz zawodowe skrzydła. Są na to duże szanse, bo inni już to zrobili. Teraz możesz dołączyć do naszego zespołu w Poznaniu. Zrób pierwszy krok w tym kierunku – czytaj dalej!

OTO CO TOBIE OFERUJEMY

  • karierę agenta nieruchomości pod szyldem znanej i cenionej marki,

  • swobodę współdziałania z agentami sieci RE/MAX na całym świecie,

  • szkolenia w zakresie umiejętności sprzedażowych i wiedzy fachowej,

  • opiekę doświadczonego mentora i wsparcie lokalnego biura RE/MAX,

  • wynagrodzenie prowizyjne według atrakcyjnych stawek branżowych,

  • dostęp do skutecznego know-how i nowoczesnych narzędzi promocji,

  • sprawdzone zasady działania, gwarantujące Tobie nagrodę za sukces,

  • pomoc przeróżnych specjalistów współpracujących z biurem RE/MAX,

  • udział w zjazdach krajowych i międzynarodowych – tak, z after-party

TEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY

  • profesjonalizmu, solidności i odpowiedzialności,

  • łatwego nawiązywania i pielęgnowania kontaktów,

  • energii, wytrwałości i systematyczności w pracy,

  • stałego podnoszenia zawodowych kompetencji,

  • decyzyjnej samodzielności i świetnej organizacji,

  • partnerskiego współdziałania w zespole agentów,

  • dużej mobilności i dobrej orientacji „w terenie”

TAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA

  • pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż i wynajem,

  • utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z Klientami,

  • prowadzenie marketingu ofert sprzedaży / wynajmu,

  • pilotowanie i… napędzanie całego procesu sprzedaży,

  • promowanie swoich fachowych usług w skali lokalnej,

  • zarabianie, robienie kariery, odczuwanie satysfakcji

WARTO, ABYŚ TU ZAJRZAŁ

Jeśli doczytałeś do końca i czujesz, że „to może być TO” – zrób następny krok!

Wyślij wypełniony formularz i czekaj na ruch z naszej strony.