+48 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Korzyści dla Klienta

KORZYŚCI KLIENTA

Najważniejszą korzyścią dla Klienta RE/MAX Experts jest skuteczna sprzedaż lub wynajem jego nieruchomości. W realiach obecnego rynku – gdy oferowanych jest tak wiele domów, mieszkań i działek – gwarantujemy największe szanse na szybką i intratną transakcję. Kto obiecuje więcej, ten tylko obiecuje.

Warunkiem sukcesu jest współpraca bazująca na naszej rynkowej orientacji, fachowej wiedzy i profesjonalnym know-how. Oto atuty i zasady działania, które decydują o korzyściach Klientów RE/MAX Experts.

  1. Największa liczba biur i agentów daje „efekt skali” – i to międzynarodowej! Ponieważ biura i agenci sieci RE/MAX ze sobą nie konkurują, lecz współdziałają, bezkonkurencyjnie zwiększa to nasz sprzedażowy zasięg i potencjał. Zdecydowanie w interesie Klienta.
  2. Chętnie i aktywnie współdziałamy też z innymi biurami i agentami. Po to, aby oferta naszego Klienta dotarła do wszystkich potencjalnych kupców lub najemców.
  3. Zawsze reprezentujemy tylko jedną stronę przyszłej transakcji (przeważnie sprzedającego lub wynajmującego nieruchomość). Dzięki temu możemy lepiej dbać o interes Klienta i maksymalizować jego korzyści!
  4. Nie współpracujemy z wieloma Klientami jednocześnie. To umożliwia nam niezbędną koncentrację wysiłków i sprawia, że zawsze dobrze wiemy, co sprzedajemy / wynajmujemy. Łatwo sprawdzić w wielu innych agencjach, że nie jest to wcale oczywiste.
  5. Wynagrodzenie otrzymujemy dopiero „za sukces”, czyli po doprowadzeniu do sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Bez żadnych innych opłat i zwrotu kosztów.