+48 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Ostatnie mieszkanie z ogrodem Mrowino

Północna 14S, 62-090 Cerekwica, Polska
468.000 zł

Szczegóły

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie z ogrodem Mrowino

Mieszkanie z własnym ogródkiem, tuż pod Poznaniem, to świetny sposób na to, by po pracy zakosztować na co dzień odpoczynku w bliskości natury. Takie 3-pokojowe mieszkanie czeka na swoich pierwszych właścicieli w kameralnej Willi Czapla, położonej w Cerekwicy na terenie prężnie rozwijającej się podpoznańskiej gminy Rokietnica. To ostatnie dostępne tego typu mieszkanie w tej inwestycji!

Posiada bardzo dogodną lokalizację – z dala od ruchliwej szosy, na obrzeżach miejscowości, a jednocześnie całkiem blisko jej centrum (przy ul. Północnej łączącej ulice Przybrodzką i Kokoszczyńską). Wokół pola, malownicze pasy zadrzewień śródpolnych, a w najbliższym sąsiedztwie enklawy nowych domów. Szybki dojazd do Poznania zapewnia natomiast bliskość węzła S11 – zachodniej obwodnicy miasta.

Mieszkanie usytuowane jest na parterze 4-lokalowej willi o nowoczesnej stylistyce. Posiada bezpośrednie wyjście na ogród (125 m2). Taras od północnego zachodu.

Mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim oddane już do użytkowania. Nabywca nie płaci podatku PCC.

Na 60-metrowe mieszkanie składają się:

 • salon z aneksem kuchennym (25 m2) i wyjściem na taras (6 m2)
 • 2 pokoje (12,5 i 12 m2)
 • łazienka (4,5 m2)
 • korytarz (6 m2)

Opis mieszkania:

 • ściany i sufity wygładzone i pomalowane natryskowo na biało
 • we wszystkich pomieszczeniach rozprowadzone ogrzewanie podłogowe
 • ogrzewanie za pomocą energooszczędnej pompy ciepła – Nabywca ma do wyboru pompę firmy Daikin lub LG (zostanie zainstalowana przed budynkiem), instalacja przygotowana do podłączenia paneli fotowoltaicznych (za niewielką dopłatą istnieje możliwość ich zamontowania)
 • budynek podłączony do kanalizacji
 • w oknach opuszczane elektrycznie rolety zewnętrzne
 • taras, dojście do willi i przypisane do mieszkania 2 miejsca parkingowe wyłożone kostką betonową
 • ogród ogrodzony płotem

W tej willi dostępne również mieszkanie na piętrze oraz mieszkania w sąsiedniej Willi Żuraw w stanie deweloperskim podwyższonym.

Cerekwica położona jest w sąsiedztwie malowniczych, bogatych przyrodniczo terenów wzdłuż nurtu Samicy Pamiątkowskiej przepływającej między Jeziorem Pamiątkowskim (rowerem 15 minut do plaży) i Kierskim (ok. 9 km do plaży; tu działają też kluby żeglarskie). Dzięki temu w okolicy znajdują się ciekawe, częściowo zalesione, tereny spacerowe i rowerowe.

Zaledwie 600 m (dogodne dojście pieszo boczną drogą) do nowo wybudowanego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cerekwicy. Do centrum miejscowości (jak i sąsiedniego Mrowina) niecały kilometr. Tam dostępny min. sklep Dino, różnorodne punkty handlowo-usługowe, restauracje, stacja benzynowa oraz kościół.

Z Cerekwicy jedynie 4,5 km do centrum Rokietnicy, gdzie czeka na mieszkańców cała infrastruktura, w tym Rokietnicki Ośrodek Sportu, biblioteka, szkoła, przedszkola, ośrodek zdrowia, liczne sklepy (m.in. Rossmann, Biedronka, Lidl, Pepco) oraz punkty usługowe i gastronomiczne.

Do Rokietnicy można również dojechać autobusem linii 832 – do przystanku ok. 500 m. Gmina Rokietnica wchodzi w skład tzw. aglomeracji poznańskiej, z którą posiada zintegrowany system transportu autobusowego.

Z Rokietnicy bardzo szybko można się też dostać do centrum Poznania pociągiem – do dworca Poznań Główny 20 minut. Przez Rokietnicę przebiega bowiem linia kolejowa Poznań-Szczecin o dużej częstotliwości kursów składów pasażerskich. Odcinek został właśnie włączony do systemu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, a dworzec to zintegrowane centrum przesiadkowe. Stąd kursują też autobusy komunikacji miejskiej jadące (ok. 35 minut) bezpośrednio do węzła przesiadkowego Poznań-Ogrody.

Samochodem do centrum Poznania ok. 25 km. Do węzła Napachanie zachodniej obwodnicy miasta (S11) 6 km.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Informacja przekazana przez agenta/właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

 • ID: 34332
 • Opublikowane: 16 listopada 2023
 • Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2024
 • Wyświetleń: 107

Plany

6 Czapla prawy parter plan.jpg