+48 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Czteropokojowe mieszkanie na poznańskich Ratajach

Osiedle Orła Białego 13, 61-251 Poznań, Polska
669.000 zł

Szczegóły

Duże zadbane dobrze skomunikowane mieszkanie z ładnym widokiem.

Bardzo zadbane, 4-pokojowe mieszkanie z klimatem, na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach, skąd szybko można dostać się do centrum miasta. Z balkonu widok na osiedlowe tereny zielone. Na osiedlu sporo miejsc parkingowych, nie ma żadnego kłopotów z parkowaniem. Dostępne od 8 stycznia.

Opis nieruchomości:

Oferowane mieszkanie mieści się na 6. piętrze w 11-piętrowym bloku z 1990 r. po termomodernizacji; na klatce schodowej nowoczesna winda. Wysokość, rzadka zabudowa na osiedlu i spora ilość zieleni, zapewniają niepowtarzalne widoki z okien. Okna PCV (od północy i południa – balkon), na podłogach deska.

Na piętrze tylko 2 mieszkania na piętrze – oddzielone od klatki schodowej dodatkowymi szklanymi drzwiami.

Na 82-metrowe mieszkanie składają się:
  • salon (24,5 m2) z wyjściem na balkon typu loggia (5,5 m2)
  • 3 pokoje (12,5, 11,5 i 8,5 m2)
  • kuchnia (7,5 m2)
  • łazienka (3 m2)
  • toaleta (1,5 m2)
  • korytarz (13 m2)

Do mieszkania przynależy piwnica.

Opłaty:

Miesięczne aktualne opłaty do spółdzielni (SM „Osiedle Młodych”) to ok. 1000 zł – w tym m.in. ogrzewanie, zimna i ciepła woda oraz śmieci. Dodatkowo płatny prąd i gaz według wskazań licznika.

Otoczenie / komunikacja:

W zasięgu ręki (wszędzie można spokojnie dojść także pieszo) – na os. Orła Białego i os. Stare Żegrze – cała potrzebna na co dzień infrastruktura: liczne sklepy (m.in. Biedronka, Żabka, ABC, Lewiatan, Lidl, Aldi), ryneczek, punkty usługowe i gastronomiczne, ośrodek zdrowia, biblioteka, dom kultury, szkoły, przedszkola, żłobki i kościół.

Na osiedlu sporo miejsc parkingowych (także parkingi strzeżone), place zabaw, boisko, plenerowa siłownia, park i tereny spacerowe. Niedaleko także Parki – Ratajski, na Osiedlu Oświecenia i na Osiedlu Orła Białego.

Do najbliższego przystanku tramwajowego – ok 100 m. 2 przystanki tramwajowe do węzła komunikacyjnego Rondo Starołęka; ok. 15 minut do centrum miasta (okolice Starego Rynku i pl. Wolności).

Tramwajem także 7 minut do Centrów Handlowych M1 oraz Poznań-Franowo (m.in. Auchan, Media Markt, Obi, Ikea, Decathlon, a także ogromny wybór punktów handlowo-usługowych i gastronomicznych); 9 minut do Galerii Posnania (największej galerii miasta).

Samochodem 5 km do centrum miasta oraz 6 km (bez korków) do węzła Poznań-Krzesiny na autostradzie A2.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Informacja przekazana przez agenta/właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 34860
  • Opublikowane: 27 grudnia 2023
  • Ostatnia aktualizacja: 14 lutego 2024
  • Wyświetleń: 55