infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Mieszkanie Plewiska pod Poznaniem – dwupokojowe

Tęczowa 28, 62-064 Plewiska, Polska

Szczegóły

Plewiska pod Poznaniem – tanie w utrzymaniu 2-pokojowe mieszkanie z tarasem

Mieszkanie Plewiska – szukasz dla siebie małego mieszkania z niskimi kosztami utrzymania na obrzeżach Poznania?

Zapraszam, zamieszkaj przy ul. Tęczowej 28 w Plewiskach. Do Poznania w łatwy i szybki sposób dotrzesz stamtąd autostradą (zjazd na węźle Komorniki) lub ul. Grunwaldzką.

Charakterystyka nieruchomości:

Proponowane 47-metrowe mieszkanie mieści się na parterze budynku, jednego z kilku w szeregu składającym się na kameralne, ogrodzone osiedle (każde z mieszkań ma domofon). Do mieszkania wchodzi się jak do domu, prosto z wyłożonej pozbrukiem alejki. Zaraz za progiem wiatrołap, a tuż dalej 5-metrowy korytarz. Pierwsze drzwi prowadzą do mniejszego z pokoi (8 m2). Przewidziano w nim wnękę, którą idealnie może wypełnić szafa. Miejsce na szafę zaplanowano także we wnęce na korytarzu, między pokojem a łazienką. Łazienka jest bardzo duża (7 m2), obecnie z prysznicem, ale można zamontować w niej również wannę.

Sercem domu jest 25-metrowy salon z aneksem kuchennym. Nowi właściciele mogą zatrzymać pozostawione elementy wyposażenia: szafki, półki, narożnik, zmywarkę i lampy. Na podłogach panele, na korytarzu płytki (całe mieszkanie wymaga odświeżenia). Dużym atutem jest 9-metrowy taras wyłożony płytkami oraz ogrodzony pergolą i tujami (można je usunąć, aby uzyskać dostęp do wspólnego dla mieszkańców trawnika). Na wychodzących na taras oknach zamontowano zewnętrzne rolety antywłamaniowe.

Opłaty:

Ogrzewanie gazowe – na korytarzu zamontowano termostat z możliwością zaprogramowania temperatury na dzień i noc. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej to jedynie 74 zł miesięcznie, za media dotychczasowi właściciel płacili około 160 zł. Doliczając opłatę za śmieci, całkowite koszty utrzymania mieszkania to około 250 zł miesięcznie.

Otoczenie mieszkanie Plewiska:

Okolica jest cicha, sporo tu terenów spacerowych, przy osiedlu urządzono także mały plac zabaw. Jednocześnie niedaleko znajduje pełna infrastruktura: przedszkole, szkoła, poczta, kościół, boisko „Orlik” i cała gama sklepów, w tym Lidl i Biedronka. W pobliżu także Galeria A2, Auchan, Leroy Merlin i Decathlon – to jedynie cztery minuty samochodem.

Zapraszam na prezentację! Uwaga! Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 7115
  • Opublikowano 22 November 2018
  • Ostatnia aktualizacja 6 March 2019
  • Wyświetleń: 97

Plany

Rzut mieszkania