infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Mieszkanie osiedle Poziomkowe Suchy Las

Osiedle Poziomkowe 6, 62-002 Suchy Las, Polska

Szczegóły

Ładne 2-pokojowe w kameralnym bloku w Suchym Lesie

Mieszkanie osiedle Poziomkowe – szukasz dla siebie miejsca w Suchym Lesie? Zapraszamy do przyjrzenia się ofercie sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na os. Poziomkowym 6. Kameralny blok, w którym się znajduje, powstał w 2000 r. Mieszkanie dostępne od 15 lipca. Pełna własność z udziałem w gruncie.

Charakterystyka nieruchomości:

43-metrowe mieszkanie usytuowane jest na II piętrze III-piętrowego bloku w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Suchego Lasu. Okna niespełna 8-metrowej sypialni wychodzą na północny-wschód, przestronny balkon znajduje się natomiast od południowego-wschodu. Z okien mieszkania roztacza się miły widok na okoliczną zieleń; w oddali widać Górę Moraską w Rezerwacie Meteorytów.

Blok posiada bardzo przestronną klatkę schodową. Na osiedlu jest też sporo miejsc parkingowych. W pobliżu bloku znajduje się zadbany teren rekreacyjny z placem zabaw oraz plenerową siłownią.

Opis pomieszczeń:

Duży pokój, z którego wychodzi się na balkon ma prawie 17 m2, na podłodze (podobnie jak w sypialni) położono panele. W pomieszczeniu rozprowadzono elektrykę w taki sposób, aby uzyskać ciekawe oświetlenie wnętrza również przy pomocy kinkietów.

Na podłodze korytarza (blisko 4 m2) i kuchni (9,5 m2) – płytki. Obecny właściciel po prawej stronie kuchni zamontował szafy z przesuwanymi drzwiami (pierwotnie usytuowane było tam niewielkie pomieszczenia gospodarcze). Można je jednak zdemontować i tym samym uzyskać większą przestrzeń kuchenną.

Łazienka (nieco ponad 5 m2) w płytkach, z prysznicem. Tu znajduje się również piec gazowy, który ogrzewa mieszkanie oraz wodę. Natomiast na parterze bloku zamontowano urządzenie filtrujące wodę we wszystkich mieszkaniach.

Koszt utrzymania:

Mieszkaniem zarządza Zespół Zarządców Nieruchomości „Tu Mieszkamy”. Koszty utrzymania to ok. 300 zł (w tym zaliczka na wodę) płatnych do wspólnoty oraz rachunki za prąd i gaz według wskazań liczników.

Otoczenie mieszkanie osiedle Poziomkowe:

Osiedle Poziomkowe położone jest 1 km od Galerii Sucholeskiej, Gminnego Ośrodka Sportu i Aqua Park Octopus. Podobna odległość dzieli je od Biedronki i Lidla. 600 m do najbliższej Szkoły Podstawowej, a 200 m do przystanku autobusowego. Od granic Poznania dzielą je zaledwie 2 km, a od centrum miasta – 9 km.

Zapraszam na prezentację mieszkania.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 9180
  • Opublikowano 12 June 2019
  • Ostatnia aktualizacja 7 September 2019
  • Wyświetleń: 103