Mieszkanie Osiedle Poziomkowe Suchy Las - REMAX Experts
infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Mieszkanie Osiedle Poziomkowe Suchy Las

Osiedle Poziomkowe 6, 62-002 Suchy Las, Polska
285.000 zł

Szczegóły

Mieszkanie Osiedle Poziomkowe 2-pokojowe w kameralnym bloku.

Szukasz dla siebie miejsca w Suchym Lesie? Zapraszamy do przyjrzenia się ofercie sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na os. Poziomkowym 6. Kameralny blok, w którym się znajduje, powstał w 2000 r. Mieszkanie dostępne od od zaraz. Pełna własność z udziałem w gruncie.

Opis nieruchomości:

43-metrowe mieszkanie usytuowane jest na II piętrze III-piętrowego bloku w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Suchego Lasu. Okna niespełna 8-metrowej sypialni wychodzą na północny-wschód, przestronny balkon znajduje się natomiast od południowego-wschodu. Z okien mieszkania roztacza się widok na okoliczną zieleń; w oddali widać Górę Moraską w Rezerwacie Meteorytów.

Blok posiada bardzo przestronną klatkę schodową. Na osiedlu jest też sporo miejsc parkingowych. W pobliżu bloku znajduje się zadbany teren rekreacyjny z placem zabaw oraz plenerową siłownią.

Duży pokój, z którego wychodzi się na balkon ma prawie 17 m2, na podłodze nowe panele (listwy zostaną zamontowane).

Na podłodze korytarza (blisko 4 m2) i kuchni (9,5 m2) – płytki. Po prawej stronie kuchni szafy z przesuwanymi drzwiami.

Łazienka (nieco ponad 5 m2) w płytkach, z prysznicem. Tu znajduje się również nowy piec gazowy, który ogrzewa mieszkanie oraz wodę. Natomiast na parterze bloku zamontowano urządzenie filtrujące wodę we wszystkich mieszkaniach.

Mieszkaniem zarządza Zespół Zarządców Nieruchomości „Tu Mieszkamy”. Koszty utrzymania to ok. 250 zł (w tym zaliczka na wodę) płatnych do wspólnoty oraz rachunki za prąd i gaz według wskazań liczników.

Otoczenie mieszkanie Osiedle Poziomkowe:

Osiedle Poziomkowe położone jest 1 km od Galerii Sucholeskiej, Gminnego Ośrodka Sportu i Aqua Park Octopus. Podobna odległość dzieli je od Biedronki i Lidla. 600 m do najbliższej Szkoły Podstawowej, a 200 m do przystanku autobusowego. Od granic Poznania dzielą je zaledwie 2 km, a od centrum miasta – 9 km.

Zapraszam na prezentację mieszkania.

Powyższy opis ma charakter informacji i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 12594
  • Published: 12 maja 2020
  • Last Update: 20 maja 2020
  • Views: 32

Plany

Poziomkowe 6m15 3-2 bez logo.jpg