infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Mieszkanie Jasna Rola 2 pokojowe Naramowice

Jasna Rola, Poznań, Polska

Szczegóły

2-pokojowe w nowym budownictwie na Naramowicach

Mieszkanie Jasna Rola – oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Położone jest w spokojnej okolicy przy ul. Jasna Rola na poznańskich Naramowicach. Dostępne od 1 lipca. Mieszkanie do nabycia z widocznym na zdjęciach umeblowaniem i wyposażeniem (wliczone w cenę).

Opis nieruchomości:

Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze 5-piętrowego bloku. Okna, w tym balkon, wychodzą na południe, a od chodnika odgradza je pas zieleni. Na mieszkanie składają się duży pokój ze zgrabnym aneksem kuchennym (23 m2), drugi 13,5-metrowy pokój, ustawny korytarz (6,5 m2) z szafą wnękową oraz 5-metrowa łazienka w płytkach. Na podłodze w pokojach dobrej jakości panele, a w aneksie kuchennym i na korytarzu płytki.

Koszty:

Niskie koszty utrzymania mieszkania. Przy 2 osobach opłaty do wspólnoty to, według ostatniego rozliczenia, 210 zł (w tym koszt podgrzania wody i ogrzewania – co pół roku następuje rozliczenie poboru ciepła). Prąd i woda płatne osobno według wskazań licznika.

Otoczenie mieszkanie Jasna Rola:

Teren wokół budynku, wraz z dwoma parkingami i placem zabaw dla dzieci, jest ogrodzony. Blok posiada przestronną, funkcjonalną klatkę schodową i wyposażony jest w windę obsługującą także parter. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z możliwością wynajęcia miejsca postojowego.

Jedynie kilkadziesiąt metrów do rozległych terenów rekreacyjnych, tzw. Żurawińca. Oprócz licznych ścieżek spacerowych znajdują się tam boiska i plac zabaw.

W odległości 200 m od bloku sklep Biedronka. W pobliżu Chata Polska, apteka, poczta, pizzeria i Zespół Szkolno-Przedszkolny. 300 m do najbliższego przystanku autobusowego.

Zapraszam do obejrzenia mieszkania

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 9012
  • Opublikowano 23 May 2019
  • Ostatnia aktualizacja 14 September 2019
  • Wyświetleń: 61