infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Lokal usługowy Poznań Smochowice

Poznań, Sianowska 151 a

Szczegóły

Smochowice – pomieszczenie na gabinet, możliwy najem na dni

Lokal usługowy Poznań Smochowice – na wynajem 12-metrowy, świeżo wykończony lokal w nowoczesnym budynku usługowym przy ul. Sianowskiej 151 a. Usytuowany jest w bliskości skrzyżowania z ul. Słupską, w okolicy o sporym nasileniu ruchu.

Charakterystyka nieruchomości

Budynek od lat kojarzony jest z branżą medyczną. Na parterze mieści się apteka, na dwóch wyższych kondygnacjach gabinety lekarskie. Proponowane pomieszczenie również jest świetnie przygotowane do tego, by pełnić taką funkcję. Zamontowano w nim klimatyzację, posiada również balkon.

Całe najwyższe piętro (o powierzchni 89 m2), na którym mieści się oferowany lokal, przeszło właśnie generalny remont. Wnętrza zostały gustownie wykończone. Na kondygnacji znajdują się trzy gabinety oraz łazienka i pomieszczenie socjalne.

W każdym z pomieszczeń zamontowano szafkę z umywalką. Lada moment zostaną doposażone w kolejne, podstawowe meble. Na korytarzu staną także kanapy dla oczekujących na wizytę, na ścianie pojawi się telewizor. Możliwe jest również ustawienie zaraz przy schodach małej recepcji. Obecnie recepcja mieści się na pierwszym piętrze i może pełnić nadal tę funkcję także dla specjalistów przyjmujących na wyższej kondygnacji.

W budynku zainstalowano system alarmowy, oddzielny dla każdego piętra. Dla wygody klientów przy budynku przygotowano duży parking. Łatwo też do niego dojechać komunikacją miejską – tuż obok znajduje się przystanek autobusowy.

Koszt wynajmu – lokal usługowy Poznań Smochowice

Koszt to 450 zł (netto) za miesiąc przy korzystaniu z gabinetu jeden dzień w tygodniu. Możliwe jest także wynajęcie go na wyłączność, we wszystkie dni w tygodniu. Wówczas cena najmu ustalona będzie indywidualnie z właścicielami budynku. Najem zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne, a najemca zobowiązany jest jedynie do usuwania we własnym zakresie odpadów medycznych.

Zapraszam na prezentację. Całość wynagrodzenia dla biura nieruchomości pokrywa właściciel lokalu.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 8066
  • Opublikowano 18 February 2019
  • Ostatnia aktualizacja 24 May 2019
  • Wyświetleń: 114

Plany

Smochowice mały gabinet środek.jpg