infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Lokal handlowo usługowy w świetnej lokalizacji na Jeżycach

Poznań, ul. Kościelna 39F/15

Szczegóły

Lokal handlowo-usługowy  na Jeżycach w Poznaniu

Lokal handlowo usługowy ulica Kościelna na poznańskich Jeżycach. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic miasta. To właśnie tu oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy. Usytuowany jest przy skrzyżowaniu z ul. św. Wawrzyńca, a znajduje się na parterze najbardziej charakterystycznego budynku Osiedla Bamberski Dwór – pod narożną wieżyczką z zegarem.

Charakterystyka nieruchomości:

Lokal ma 91 m2 powierzchni, w tym 2,5-metrową łazienkę. Posiada dwa wejścia: od  ulicy Kościelnej oraz św. Wawrzyńca; z tej strony znajduje się również szeroki podjazd. Na ścianie od ul. Kościelnej trzy duże okna wystawowe, przez co całe wnętrze jest bardzo jasne.

Koszty:

Miesięczne koszty utrzymania lokalu płacone do wspólnoty to 788 zł. W tej kwocie mieści się m.in. ogrzewanie, woda i kanalizacja, ochrona lokalu, przeglądy i konserwacje oraz bieżące naprawy. Dodatkowo opłaty za prąd naliczane według wskazań licznika. Istnieje też możliwość uruchomienia alarmu, systemu kamer, a także świetlnej reklamy zewnętrznej.

Otoczenie:

O poznańskich Jeżycach mówi się, że to nie tylko dzielnica, ale wręcz styl życia. Ta część miasta stopniowo odzyskuje zresztą swój niepowtarzalny, zatracony nieco w czasach PRL-u, charakter. Zaplanowana jest również rewitalizacja  ul. Kościelnej, dochodzącej, w pobliżu Rynku Jeżyckiego, do ul. Dąbrowskiego – jednej z głównych arterii Poznania. Ul. Kościelną wyróżnia nietypowy kształt – dość szeroki owalny teren otaczają dwie jednokierunkowe jezdnie. Obszar między nimi zajmują obecnie parking i stacja paliw, które zostaną zlikwidowane. Zamiast nich powstanie piękny, ogólnodostępny zielony skwer ze ścieżkami spacerowymi i zbiornikiem wodnym.

Zapraszam do oglądania

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 7879
  • Opublikowano 5 February 2019
  • Ostatnia aktualizacja 13 April 2019
  • Wyświetleń: 98

Plany

koscielna plan popr.jpg