infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Działka Mościenica pod Poznaniem w malowniczej okolicy

Mościenica os. Brzozowe

Szczegóły

Działka budowlana w Mościenicy pod Poznaniem w malowniczej, cichej okolicy

Działka Mościenica – zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki budowlanej blisko Kórnika. Jej powierzchnia to 936 m2, numer ewidencyjny 145/47 (obręb geodezyjny Skrzynki).

Wymiary działki:

Działka ma kształt pięcioboku. Wymiary: front – 27 m, tył – 37 m, prawy bok – 28 m, lewy (przy 7-metrowym skosie) – 23 m.

Działka znajduje się na końcu osiedla domków jednorodzinnych, Osiedla Brzozowego, do którego prowadzi od przelotowej ulicy Mosińskiej, ulica Osiedle Zielone Wzgórza. To teren ciekawej zabudowy jednorodzinnej. Okolica jest bardzo spokojna, pozbawiona jakichkolwiek uciążliwości.

Otoczenie działka Mościenica:

W pobliżu znajdują się trzy jeziora: Skrzyneckie Duże, Bnińskie i Kórnickie. Do działki dojeżdża się z Poznania w prosty i szybki sposób (około 15 minut) trasą S11. Do centrum Kórnika zaledwie 3 km. Miasto znane jest z atrakcji turystycznej – Zamku i arboretum. Prężnie działa w nim m.in. centrum rekreacyjno-sportowe z basenem.

Miejscowy Plan Zagospodarowania:

Dla terenu obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (tereny zabudowy mieszkaniowej). W ulicy gaz, skrzynka z prądem na działce. Na osiedlu nie ma sieci wodociągowej, konieczne jest więc wywiercenie studni i wykonanie szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Zapraszam na prezentację!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie

  • ID: 6966
  • Opublikowano 27 October 2018
  • Ostatnia aktualizacja 27 October 2018
  • Wyświetleń: 184