infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Działka Cerekwica mieszkaniowo usługowa

Cerekwica, Polska

Szczegóły

Duża działka przy ruchliwej trasie 25 kilometrów od Poznania

Działka Cerekwica mieszkaniowo usługowa w świetnej lokalizacji przy ruchliwej trasie nr 184 Poznań-Szamotuły.
Pierwsza linia zabudowy na Osiedlu Przylesie. Z drogi wojewódzkiej dojeżdża się do niej jedynie krótkim odcinkiem ul. Stawnej, która jest do niej równoległa.

Miejscowy plan zagospodarowania

Powierzchnia działki to 2650 m2, wymiary: lewy bok 52 m, tył 63 m, prawy bok 26 m, przód 10 m i po skosie 59 m. Istnieje możliwość dokupienia trójkąta, który utworzył się między skosem działki a ul. Stawną.
Działka ma numer ewidencyjny 123/16 i leży na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Rokietnica. Dopuszczona jest na niej zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Lokale usługowe mogą być przeznaczone na działalność handlową, gastronomię lub nieuciążliwe usługi.

Całkowita powierzchnia zabudowy nie powinna być większa niż 500 m2, dach o spadku połaciowym od 35 do 45 stopni. Dopuszczone jest również wbudowanie lub dobudowanie lokali usługowych i pomieszczeń gospodarczych, w tym garaży, lub związanych z funkcją mieszkaniową – np. basenu krytego czy ogrodu zimowego. Możliwe jest także postawienie budynku dwulokalowego.

Uzbrojenie działka Cerekwica mieszkaniowo usługowa

  • w drodze: gaz oraz wodociąg
  • w pobliżu działki skrzynka z prądem
  • konieczne zamontowanie szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków

Otoczenie:

Malowniczo położone Osiedle Przylesie to teren zabudowy rezydencjonalnej. W tle działki dominują tereny leśne. W pobliżu przewidziane jest powstanie terenu rekreacyjnego. Nieco ponad kilometr w linii prostej do Jeziora Pamiątkowskiego. Do Jeziora Kierskiego 9 km, natomiast niespełna 10 km do kompleksu basenów – Tarnowskich Term.
Około 200 m do najbliższego sklepu spożywczego, nieco dalej kościół, a niespełna kilometr do kolejnych sklepów, dwóch restauracji i pizzerii.
Cerekwica leży 4 km od Rokietnicy, gdzie czeka na mieszkańców cała infrastruktura, w tym dworzec kolejowy i Rokietnicki Ośrodek Sportu. Z kolei do zjazdu z zachodniej obwodnicy Poznania w Napachaniu około 5,5 km. Do centrum Poznania 25 km – dojazd zajmuje niespełna pół godziny.

Zapraszam na prezentację działki!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 7051
  • Opublikowano 14 November 2018
  • Ostatnia aktualizacja 5 March 2019
  • Wyświetleń: 97