infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Działka Cerekwica budowlana 25 km od centrum Poznania

DW184 39, 62-090 Cerekwica, Polska

Szczegóły

Duża działka budowlana 25 km od centrum Poznania

Działka Cerekwica w gminie Rokietnica to teren zabudowy rezydencjonalnej. Obecnie możliwe jest nabycie jednej z wydzielonych działek o powierzchni 2560 m2. Ma kształt prostokąta ze ściętym jednym z narożników, blisko 40 m szerokości i 66 m długości.

Oferowana działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy. Od drogi 184 Poznań -Szamotuły oddziela ją ul. Stawna, która dalej prowadzi wzdłuż jej dłuższego boku.

Miejscowy Plan Zagospodarowania

Działka ma numer ewidencyjny 123/13 i leży na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Rokietnica. Dopuszczona jest na nim zabudowa mieszkaniowa o charakterze rezydencjonalnym o całkowitej powierzchnia zabudowy do 350 m2 i dachu o spadku połaciowm od 35 do 45 stopni. Dopuszczone jest również wbudowanie w parter lub dobudowanie do niego pomieszczeń gospodarczych, w tym garaży lub innych pomieszczeń związanych z funkcją mieszkaniową np. basenu krytego czy ogrodu zimowego. Możliwe jest także postawienie budynku dwulokalowego.

Otoczenie działka Cerekwica

W tle działki dominują tereny leśne. W pobliżu przewidziano powstanie terenu rekreacyjnego. Nieco ponad kilometr w linii prostej do Jeziora Pamiątkowskiego. Do Jeziora Kierskiego 9 km, natomiast niespełna 10 km do kompleksu basenów – Tarnowskich Term.

Niewiele ponad 200 m do najbliższego sklepu spożywczego, nieco dalej kościół, a niespełna kilometr do kolejnych sklepów, dwóch restauracji i pizzerii.

Okolica

Cerekwica leży 4 km od Rokietnicy, gdzie czeka na mieszkańców cała infrastruktura, w tym dworzec kolejowy i Rokietnicki Ośrodek Sportu. Z kolei do zjazdu z zachodniej obwodnicy Poznania w Napachaniu około 5,5 km. Do centrum Poznania 25 km, dojazd zajmuje niespełna pół godziny.

Uzbrojenie:

  • media w drodze: gaz oraz wodociąg, w pobliżu działki skrzynka z prądem
  • na obszarze tym nie funkcjonuje jeszcze kanalizacja, konieczne jest więc zamontowanie szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków

Zapraszam na prezentację działki!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 7023
  • Opublikowano 9 November 2018
  • Ostatnia aktualizacja 5 March 2019
  • Wyświetleń: 95