infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Działka budowlana Kaźmierz 840 m2

Kaźmierz ul. Nowowiejska 49

Szczegóły

Działka budowlana z widokiem na dolinę Samy

Działka budowlana Kaźmierz – zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 840 metrowej działki budowlanej w południowo – zachodniej części Kaźmierza, przy ul. Nowowiejskiej. To bardzo spokojna okolica, co więcej, z działki roztacza się piękny widok na dolinę rzeki Samy.

Działka została wyznaczona za posesją przy ul. Nowowiejskiego 49. Do niedawna na jej terenie znajdował się przydomowy ogródek, fragment pola uprawnego oraz drobne zabudowania gospodarcze, które zostały już rozebrane. Za oferowaną działką wytyczono kolejne. Nowe budynki jednorodzinne powstaną również obok, na sąsiadującym gruncie.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 23 na 36 m, jest płaska. Dojazd z ul. Nowowiejskiej drogą asfaltową przy bloku mieszkalnym, następnie w prawo drogą gminną, która prowadzi do kompleksu działek.

Uzbrojenie:

Media: kanalizacja na działce, prąd i gaz w drodze. Przyłącze wodociągowe, podobnie jak prądu i gazu, wymaga poprowadzenia na odcinku kilkudziesięciu metrów. Możliwe jest partycypowanie w kosztach razem z właścicielami kolejnych działek. W przypadku wody proponowanym wariantem jest także wykopanie własnej studni.

Otoczenie:

W pobliżu działki znajdują się ogródki działkowe, za nimi park. Do sklepu Lewiatan 300 m, z kolei u wylotu ul. Nowowiejskiej znajduje się sklep Dino (niespełna kilometr od działki). W miejscowości działa też ryneczek oraz sklepy sieci Biedronka i Mila.

Kaźmierz ma ponad 4 tys. mieszkańców. Położony jest na malowniczym Pojezierzu Poznańskim, 20 km na północny-zachód od Poznania, 10 km do Szamotuł. Jest dzięki temu atrakcyjną alternatywą dla osób pracujących w mieście i pragnących zamieszkać w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy.

Zapraszam na prezentację

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  • ID: 6703
  • Opublikowano 14 September 2018
  • Ostatnia aktualizacja 8 May 2019
  • Wyświetleń: 121