infolinia: 61 225 43 63
ul. Poznańska 3/7, 60-848 Poznań
experts@remax-polska.pl

Dom Pamiątkowo mały i tani w utrzymaniu

Szkolna 23, 64-514 Pamiątkowo, Polska

Szczegóły

Oferuję na sprzedaż 44-metrowy domek z ogródkiem.

Dom Pamiątkowo przy ul. Szkolnej, w 6-rodzinnym parterowym budynku z poddaszem użytkowym. Bardzo blisko stąd do znajdującej się w miejscowości całej podstawowej infrastruktury. Co więcej, Pamiątkowo położone jest malowniczo nad jeziorem. A ponadto bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem i Szamotułami. Nieruchomość dostępna praktycznie od zaraz.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość składa się z 20-metrowego salonu, mniejszego pokoju (9 m2), kuchni (9,5 m2) i łazienki z prysznicem (3 m2). Łączy je korytarz, a przed wejściem znajduje się oszklony wiatrołap. Na podłogach panele, kuchnia i łazienka w płytkach. W salonie i w kuchni na suficie zachowano drewniane belki. Całość po generalnym remoncie.

Ponadto do nieruchomości przynależy usytuowany na podwórku murowany budynek z dwoma garażami i stryszkiem. Dom z trzech stron otacza niewielki ogródek (45 m2). Do tego od głównej drogi (ul. Szkolnej) oddziela go bardzo szeroki pas zieleni.

Koszty dom Pamiątkowo:

Koszty utrzymania to jedynie opłaty za prąd, kanalizację, gaz w butli oraz ogrzewanie – w wydzielonym z kuchni pomieszczeniu znajduje się piec, w którym można palić zarówno węglem, drewnem, jak i brykietem.

Miejscowość i okolica:

Pamiątkowo to miejscowość leżąca w spokojnej okolicy, nad Jeziorem Pamiątkowskim. Jednocześnie łatwo stąd dojechać zarówno do Poznania (jedynie 20 km do granic miasta), jak i do Szamotuł (10 km do centrum). Obok miejscowości przebiega bowiem droga wojewódzka Poznań-Szamotuły – stąd zaledwie 10 km do wjazdu na zachodnią obwodnicę Poznania (S11) w miejscowości Kobylniki. Ul. Szkolną dzieli też niecałe 300 m do stacji kolejowej (linia Poznań-Szczecin o dużej częstotliwości kursowania pociągów pasażerskich).

W Pamiątkowie znajdują się sklepy spożywcze, w tym m.in. Dino, a także apteka oraz szkoła podstawowa, przedszkole i kościół – blisko oferowanej nieruchomości położonej w centrum miejscowości. 300 m do Jeziora Pamiątkowskiego, do plaży strzeżonej z wypożyczalnią sprzętów wodnych – jednego z najchętniej wybieranych kąpielisk w regionie – kilometr.

Zapraszam na prezentację!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana

  • ID: 9959
  • Opublikowano 3 August 2019
  • Ostatnia aktualizacja 16 August 2019
  • Wyświetleń: 29